Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
19/04/2021

Ferry, uyuşturucu baronu Ferry Bouman'ın gençlik hikayesini anlatacak

14 Mayıs'ta ekrana gelecek Ferry filmi, bizleri Netflix imzalı Undercover dizisinde hikayesini izlediğimiz dünyanın en büyük ekstazi üreticilerinden Ferry Bouman'ın gençlik yıllarına götürecek.

Gerçek olaylardan uyarlanan ve Mayıs 2019’da Netflix’te ekrana gelen Undercover dizisi, Belçika/Hollanda sınırında konuşlanmış ultra lüks bir villada yaşamını sürdüren ve dünyanın en büyük ekstazi üreticilerinden biri olan Ferry Bouman'ın yakalanışını anlatan sıkı bir suç dizisi. Netflix, ilk iki sezonuyla büyük ilgi gören Undercover dizisine konu olan Ferry Bouman'ın gençlik yıllarına odaklanan bir film yayınlamaya hazırlanıyor. 14 Mayıs’ta Netflix’te ekrana gelecek Ferry, bizleri Bouman’ın gençlik yıllarına götürecek.
 


Ferry'nin hikâyesi, 2006 yılında Amsterdam'da başlıyor. Ferry Bouman, güçlü uyuşturucu lordu Ralph Brink ile birlikte çalışan genç bir adamdır. Bir gün, çete acımasız bir saldırıya uğrar ve Ralph'in oğlu ağır bir şekilde yaralanır. Tüm ipuçları Brabant'taki bir grup kampçıyı işaret edince Ferry failleri bulmak için uzun yıllar önce kaçtığı ve çok sevdiği Brabant'a gönderilir. Görüşmediği ailesiyle yeniden bir araya gelmekte yaşadığı zorluklar, terk ettiği kampçı hayatına dönüş ve alımlı komşusu Danielle ile tanışması Ferry'yi giderek daha derinden etkilemeye başlar. Ferry'nin yolculuğu beklenmedik sonuçlara yol açacak ve sadakatini sınayacaktır.