Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
01/07/2021

Dwayne Johnson’lı Disney filmi Jungle Cruise, 30 Temmuz'da vizyona girecek

Başrollerinde Dwayne Johnson ve Emily Hunt'ın olduğu Jungle Cruise filmi, bir nehir kaptanı olan Frank ile sonsuz şifa kudretine sahip Hayat Ağacı'nı aramakta olan bilim insanı Lily'nin macerasını anlatıyor.

Son yılların en popüler Hollywood aktörü hiç şüphesiz ki Dwayne Johnson! En ünlü aktörlerin filmleri gişede başarısızlık yaşarken içinde Johnson'ın olduğu hemen her film adeta para basıyor! Aksiyon filmlerinin günümüzdeki en önemli yıldızı olan ve The Rock olarak bilinen Dwayne Johnson’ın filmleri bugüne kadar 10 milyar doların üzerinde gişe başarısı göstermiş durumda! Popülaritesi adeta arşa eren ve Instagram’da 250 milyonun üzerinde takipçisi olan Dwayne Johnson’ın son filmi ise Jungle Cruise olacak. Daha önce Disneyland’de bulunan Pirates of the Caribbean ve Tomorrowland gibi eğlence turlarını sinemaya uyarlayan Disney, şimdi de Disneyland'daki bir başka atraksiyonu sinemaya uyarlıyor.

 
Jaume Collet-Serra’nın (Orphan, Unknown, The Shallows) yönettiği Jungle Cruise, bir nehir gemisi kaptanı olan Frank ile sonsuz şifa kudretine sahip Hayat Ağacı'nı aramakta olan bilim insanı Lily'nin, vahşi yaşamdan doğaüstü varlıklara pek çok zorluklarla karşılaştıkları macerayı anlatıyor. Frank'e Dwayne Johnson'ın, bilim insanı Lily'ye Emily Blunt'ın hayat verdiği filmde, Jesse Plemons, Paul Giamatti, Edgar Ramírez, Jack Whitehall, Veronica Falcón, Andy Nyman gibi isimler yer alıyor. Disney, Cruella ve Black Widow filmlerinden ötürü Jungle Cruise’ın vizyon tarihini bir süre ertelemişti. Jungle Cruise,  30 Temmuz’da hem sinemalarda hem de Disney+ ekranlarında seyirci ile buluşacak.