Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
04/02/2021

Bruce Willis'li bilim kurgu filmi Cosmic Sin'den fragman geldi

Bilim kurgu filmlerini sevenler, Bruce Willis'in başrolünde olduğu Comic Sin filmini radarında tutsun. Film, uzaylıların insan ırkını yok etme tehlikesine karşı mücadele eden bir grup insanı konu ediniyor.

Aksiyon filmlerinin en önemli yıldızlarından Bruce Wills, şimdi de bir bilim kurgu filmiyle sevenlerinin karşısına çıkıyor. Oyunculuk kariyerinde 12 Monkeys, Looper, The Fifth Element ve Armageddon gibi iddialı bilim kurgu filmleri olan 65 yaşındaki aktör, 18 Mart’ta gösterime girecek Cosmic Sin filminde başrolü The Grey, Purge: Anarchy, Captain America: The Winter Soldier filmleriyle yıldızı parlayan Frank Grillo ile paylaşıyor. Yönetmenliğini Edward Drake’in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Brandon Thomas Lee, Corey Large, Perrey Reeves, CJ Perry, Lochlyn Munro, Costas Mandylor ve Adelaide Kane gibi isimler bulunuyor.
 Cosmic Sin, insanların dış gezegenleri kolonileştirmeye başlamasından dört yüz yıl sonra, 2524’te, geçiyor. Emekli General James Ford (Willis), uzak bir gezegendeki askerlerin düşman bir uzaylı filosunun saldırısına uğramasının ardından hizmete geri çağrılır. General Ford, yaklaşan saldırıyı durdurabilmek için General Eron Ryle (Grillo) ve seçkin askerlerden oluşan bir ekip ile iş birliği yapar. insanların bedenlerini kullanmayı amaçlayan ve bu sayede insan ırkını yakından inceleme fırsatı bulmayı planlayan uzaylıların istilasından kurtulmak için ekip zorlu bir mücadeleye girişir.