Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
09/04/2021

Angelina Jolie’li Those Who Wish Me Dead filminden fragman var

Angelina Jolie ve Nicholas Hoult gibi yıldızları izleyeceğimiz Those Who Wish Me Dead filminden fragman geldi. Film, izleyiciyle 14 Mayıs’ta sinemalarla birlikte HBO Max’te buluşacak.

Sons of Anarchy dizisinde şerif yardımcısı David Hale karakteriyle tanınan Taylor Sheridan, son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden biri. Sicario (2015) başta olmak üzere pek çok başarılı filmin senaryosunu kaleme alan Sheridan, 2017 tarihli Wind River filminin ardından yönetmenlik kariyerinde de emin adımlarla ilerliyor. Başrolünde sevilen oyuncu Angelina Jolie’nin olduğu yeni Taylor Sheridan filmi Those Who Wish Me Dead, fragmanıyla heyecan yaratmayı başardı. Michael Koryta’nın 2014 tarihli aynı isimli romanından uyarlanan film, bir cinayete şahitlik ettikten sonra hayatını kurtarmak için kaçan bir çocuğu merkezine alıyor.
 


14 yaşındaki Connor Casserly (Finn Little), Montana kırsalında çıkan bir orman yangını sırasında cinayete tanık olmuştur. Bu olayın ardından kimliği değiştirilerek zor durumlar yaşamış çocuklara destek olan bir programa gönderilir. Fakat işler ters gider ve  iki süikastiçi Conner'ın yerini tespit eder. Conner, peşindekia adamlardan kaçarken, yangından kurtarmayı başaramadığı üç kişinin yükünü hâlâ omuzlarında hisseden ve yangın gözlem kulesinde tek başına yaşayan itfaiyeci Hannah Fabe (Angelina Jolie) ile karşılaşır.  Hannah, cinayete tanıklık eden bu çocuğu korumaya çabalar, fakat iki suikastçının peşlerine düşmesiyle adeta bir ölüm kalım savaşı da başlar!  Nicholas Hoult, Tyler Perry, Jon Bernthal ve Aidan Gillen gibi isimleri de izleyeceğimiz Those Who Wish Me, 14 Mayıs’ta hem sinemalarda hem de HBO Max’te seyirciyle buluşacak.