Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
07/03/2021

Amazon Prime'da ekrana gelecek Rihanna: Volume 1 ne zaman yayınlanacak?

Peter Berg'in yönettiği ve dört yıldır üzerinde çalıştığı Rihanna: Volume One belgeseli Amazon Prime'da ekrana gelecek. Amazon'a 25 milyon dolara hakları verilen belgesel, Rihanna'nın iç dünyasını ekrana getirecek.

Amazon Prime, tüm zamanların en seksi ve en çok albüm satan pop yıldızlarından Barbadoslu güzel Rihanna’nın çok özel bir belgeselini yayınlama hazırlığında. Yönetmenliğini Peter Berg'in üstlendiği Rihanna: Volume 1 için Berg, Rihanna'yı tam dört sene boyunca takip etmiş. Geçen bu dört senenin inanılmaz olduğunu söyleyen Berg, belgeselin oldukça iddialı olduğunu vurguluyor. Aslında belgeselin daha önce izleyici ile buluşması bekleniyordu. Fakat hazır giyimden kozmetiğe pek çok şirketi olan Rihanna, yoğun şirket toplantıları arasında müziği ile uğraştığından ı belgeselin tamamlanması da gecikmiş. Rihanna'nın inanılmaz bir kadın olduğunu, her gün daha da büyüdüğünü ve daima yeni iş fırsatlarına kucak açtığını söyleyen Berg, Rihanna'ya ayak uydurmakta zorlandığını dile getiriyor.
Planlarda bir aksilik olmazsa, Rihanna: Volume 1'in çekimleri bahar aylarının sonunda bitecek ve yaz başında gösterime hazır olacak. Belgeselin en önemli amacı ve izleyicilere vaadi, Rihanna'nın iç dünyasını derinlemesine sunarak sanatçının karakteri, mizah anlayışı, iş felsefesi, ailesi ve aşk hayatına dair önemli detayları gün yüzüne çıkarmak. Rihanna hayranlarını oldukça heyecanlandıran bu yapım ile güzel yıldız, ilk kez kimsenin bilmediği ve görmediği özel hayatına dair sırlarını paylaşacak. Amazon Prime, bu çok özel belgeselin yayın hakkı için tam 25 milyon doları cebinden çıkardı! Rihanna ile Amazon Prime arasındaki işbirliği Rihanna: Volume 1 ile sınırlı değil. Geçtiğimiz Eylül ayında Rihanna’nın sahibi olduğu iç çamaşırı markası Savage x Fenty’nin defilesi Amazon Prime'da yayınlanmıştı. Üstelik bu moda şovunda DJ Khaled, 21 Savage, Big Sean gibi popüler sanatçılar performanslarıyla Rihanna'ya eşlik etmişlerdi. Bu şovun tadı damağında kalan Rihanna severler, Rihanna: Volume 1’ı da heyecanla bekliyor.