Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
14/01/2019

Game Of Thrones'un merakla beklenen final sezonu 14 Nisan'da başlıyor

Milyonlarca kişinin heyecanla beklediği Game of Thrones’un final sezonunun prömiyer tarihi sonunda belli oldu. 8. sezon 14 Nisan’da başlıyor!


Tüm zamanların en sevilen ve en çok izlenen televizyon dizilerinden olan Game of Thrones'un final sezonu 14 Nisan'da başlıyor. Hatırlayacağınız üzere, yedinci sezon Ağustos 2017'de sona ermiş ve final sezonu için neredeyse iki yıllık bir aranın olacağı açıklanmıştı. Önümüzdeki Nisan ayında ekrana gelecek altı yeni bölümle Game of Thrones maceramız sona erecek. HBO, fenomen dizisinin merakla beklenen final sezonunu özel bir tanıtımla duyurdu. Yayınlanan tanıtım videosunda  Stark ailesinin üyeleri olan Arya Stark, Sansa Stark ve Jon Snow'u Winterfell‘de aile mezarlıklarında yürürken görüyoruzTanıtımda ayrıca üç kardeşin tünelde kendi heykelleriyle yüzleşme anına tanık oluyoruz.
7. sezona kadar her sezon için 10 bölüm sunan Game of Thrones, 2017'de yayınlanan 7. sezonunda ise toplamda 8 bölüm sürmüştü. David Benioff ve D.B. Weiss ikilisinin yarattığı son sezon ise, yalnızca altı bölümden oluşacak fakat her bölüm adeta film uzunluğunda (90'ar dakika) olacak. Final sezonunda hepimizi heyecanlandıran pek çok şey yaşanacak. Gece Kralı'nın korkutucu ordusuyla güney doğru ilerlemesine, Daenerys ve Jon'un sonunda güçlerini birleştirmesine ve Cersei'nin taht mücadelesine son sezonda hep birlikte tanık olacağız.