Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TEKNOLOJİ
15/01/2017

Drone’lara kazak ören kadın: Danielle Baskin

Teknolojik gelişmelere oldschool yöntemlerle destek olmak bir hayli ilginç doğrusu! Danielle Baskin’in işlerini görmelisiniz...

Artık hayatımızda giderek daha fazla yer kaplamaya başlayan drone’lar, pek çok açıdan çağımızın en teknolojik ve en sıra dışı ürünleri arasında. Peki ama bu ürünlerin eksikleri yok mu? Elbette var. Mesela birçok drone kullanıcısı, ürünlerinin zorlu hava koşullarında teknik hatalar yaptığından bahsediyorlar. Aşırı sıcak ya da aşırı soğuk havalarda ürünün dış yapısının dayanıklılık problemi gösterdiğini ve ısı yalıtımı konusunda birçok drone’un eksik kaldığını ifade ediyorlar.
San Francisco’lu tasarımcı Danielle Baskin bu duruma kendince bir çare bulmuş ve drone’lara kazak örmeye başlamış. Evet, yanlış okumadınız, kazak! Bu sayede değişen hava koşullarında drone’ların dış yüzeylerinin korunduğunu ve daha uzun süre problemsiz bir kullanım sağladığını söyleyen Baskin, oldukça yüksek oranda sipariş aldığını da sözlerine ekliyor.
Bu arada teknolojik gelişmelerle ilgili haberlerimize şu adresten ulaşabilirsiniz. Drone’lara özel ilginiz varsa 2016’nın drone’la çekilmiş en iyi 20 fotoğrafını kaçırmayın deriz.