Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
POP-KÜLTÜR
25/03/2017

İşte müşteri memnuniyetinde en iyi markalar

Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti düzeyine sahip 51 markası, sikayetvar.com’da tarafından düzenlenen A.C.E (Achievement in Customer Excellence) Awards ödül töreni ile taçlandırıldı.

Türkiye’nin ilk ve tek müşteri memnuniyetini ölçen yarışması A.C.E (Achievement in Customer Excellence) Awards üçüncü kez sahiplerini buldu. Sikayetvar.com’da yer alan gerçek şikayetleri baz alan A.C.E (Achievement in Customer Excellence) Awards’ta 17 sektörde müşteri deneyimini en iyi yöneten ulusal ve uluslararası 51 markanın ödülleri markaların üst düzey yöneticilerine verildi.
A.C.E  Awards’ta, markaların gerçekleştirdiği şikayet yönetimi temel alınıyor. sikayetvar.com, şikayetçi müşterilere yönelik yılda 400 bin anket gerçekleştiriyor ve bu anketler “Müşteri Deneyimi Endeksi”ni oluşturuyor. Buna göre akaryakıt sektöründe Opet, iletişim sektörüde Turkcell, beyaz eşyada Vestel, bankacılıkta TEB, kargoda UPS, departman mağazalığında Boyner, ulusal zincir marketerde Migros, online ticarette ise 1v1y.com ödülle döndü.