Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
07/09/2018

Yeni Assassination Nation fragmanında şiddet ve erotizm kol geziyor

Yeni bir fragmanla karşımıza çıkan Assassination Nation, aklınıza gelebilecek tüm aşırılıkları göğsünde birer şeref madalyası gibi taşımayı başaran bir yapım!


2011 yılında çektiği Another Happy Day adlı filmle bağımsız sinema çevrelerinden büyük övgü alan Sam Levinson yepyeni filmiyle sinema dünyasına dönüyor. Yapımcılığını Chris Nolan'ın Dark Knight üçlemesi ve Man of Steel gibi filmlerin senaristi olarak tanıdığımız David S. Goyer'in üstlendiği Assassination Nation tam bir modern çağ kara mizah öyküsü olarak dikkat çekiyor.
Salem kasabasının halkı dışarıdan bakıldığında oldukça sıradan hayatlar sürmektedir ancak her biri sanal alemde birbiriyle düşüp kalkan ve birbirinden tuhaf sırları olan insanlardır. Kasabanın siber alemde kalması gereken sırları birer birer ortaya saçıldıkça ortalık fena halde karışacaktır!
Odessa Young (The Daughter), Suki Waterhouse (The Bad Batch), Hari Nef (Transparent), Anika Noni Rose (Everything, Everything) , Colman Domingo (Lincoln), Maude Apatow (This is 40), Bill Skarsgård (It), Joel McHale (Ted) ve Bella Thorne (Blended) bu ilginç film için kamera karşısına geçmişler. Ülkemizdeki vizyon tarihi henüz belli olmayan Assassination Nation, ABD'de 21 Eylül'de vizyon görecek.