Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
06/03/2021

Süperkahraman filmlerini tiye alan Thunder Force, 9 Nisan’da Netflix’te

Thunder Force filmi, süper güçlü insanlar yaratmak için çalışan bir bilim insanı ile sakarlığı ile ünlü çocukluk arkadaşının dünyayı tehdit eden kötülere karşı verdikleri mücadeleyi anlatan bir komedi.

9 Nisan’da Netflix’te ekrana gelecek Thunder Force filminden fragman geldi. Klasik süperkahraman filmlerini tiye alan film, komedi unsurunun ön plana çıktığı bir yapım olarak dikkat çekiyor. Filmin başrolünde Melissa McCarthy ve Octavia Spencer gibi iki önemli isim var. Filmin senaryosunu ve yönetmenliğini Melissa McCarthy ile daha önce Tammy, Life of The Party, The Boss gibi yapımlarda birlikte çalışan ve oyuncunun hayat arkadaşı olan Ben Falcone üstleniyor. Thunder Force, süper güçlü insanlar yaratmak için çalışan bilim insanı Emily Stanton’ın (Octavia Spencer) çocukluk arkadaşı sakarlığı ile ünlü Lydia (Melissa McCarthy) ile birlikte dünyayı tehdit eden süper güçlere sahip kötülere karşı verdikleri mücadele hikaye ediliyor.
 


Süper güçlere sahip kötülerin kol gezdiği bir dünyada iki çocukluk arkadaşının yolu yıllar sonra tekrardn kesişecek. Biri, özel güçler kazanmaya yarayan tedavinin mucidi; diğeri ise sakarlığı sayesinde tedavinin ilk deneği olmayı başaran iki eski dost, şehirlerini korumak için sıra dışı bir ekip kuracaklar. Emily’nin çalışmalarını inceleyen Lydia, sakarlığı nedeniyle tedavinin ilk deneği olunca, Emily ve Lydia şehri korumak için bir takım oluşturacak. Filmin oyuncu kadrosunda McCarthy ve Spencer'ın yanı sıra birçok yıldız isim bulunuyor. Bu oyuncular arasında Pom Klementieff, Jason Bateman, Melissa Leo, Bobby Cannavale yer alıyor. Thunder Force, 9 Nisan’da Netflix ekranlarında olacak.