Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
04/08/2020

Phineas and Ferb, yeni bir film ile 28 Ağustos'ta Disney+'a geliyor

Tam adı Phineas and Ferb The Movie: Candace Against the Universe olan ikinci Phineas and Ferb filmi, 28 Ağustos'ta Disney+'ta ekrana gelecek. Merakla beklenen filmden ilk fragman da geldi.

Disney Channel'ın 2007-2015 yılları arasında yayımlanan müzikal çizgi film serisi Phineas and Ferb'ün ikinci uzun metraj filmi ile ilgili önemli bilgiler, Comic Con 2020'de meraklılarına duyuruldu. Dünya çapında oldukça sevilen çizgi dizi, daha önce 2011 yılında “Across the 2nd Dimension” adı ile macerasını film evrenine de taşımıştı. Çok büyük ama amaçsız projelerin kralları Phineas ve üvey kardeşi Ferb, onları sürekli annelerine ispiyonlamaya çalışan ablaları Candace, şeytani planlardan uzak duramayan çılgın bilim adamı Dr. Heinz Doofenshmirtz ve Doofenshmirtz'ün dünyayı yok etmesini önlemeye çalışan -Phineas ile Ferb'ün evcil hayvanı- Perry the Platypus komik ve eğlenceli dakikalar için bu film ile geri dönüyorlar.
 


Ancak bu defa Phineas ve Ferb daha önce karşılaşmadıkları, esrarengiz olaylarla sarsılıyorlar; galaksinin öteki ucunda yaşayan uzaylılar, ablaları Candace'i kaçırıyor ve Utopia dedikleri gezegende mahkum olarak tutuyor. Candace'i kurtarmaktan başka çareleri olmayan Phineas ve Ferb de Utopia'ya doğru yola çıkıyor. Müziğin her zaman ön planda olduğu Phineas and Ferb yapımlarının en iddialı şarkıları, Candace'i seslendiren ünlü şarkıcı Ashley Tisdale tarafından icra ediliyor. Comic Con'da yine Tisdale tarafından seslendirilen filmin açılış parçası Such a Beautiful Day izleyicilere sunulurken filmin Disney+'ta yayımlanma tarihi 28 Ağustos olarak açıklandı.