Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
06/06/2021

Netflix'te ekrana gelecek America: The Motion Picture filminden fragman

Amerikan Devrimi’ni hicivsel bir bakış açısıyla anlatacak America: The Motion Picture adlı animasyon film, 30 Haziran’da Netflix'te ekrana gelecek. Netflix, son derece eğlenceli filmin ilk fragmanını paylaştı.

Netflix, 30 Haziran’da ekrana gelecek Amerikan Devrimi’ni hicivsel bir bakış açısıyla ele alan animasyon filmi America: The Motion Picture’ın ilk fragmanını paylaştı. Alaycılığın sınırlarını zorlayan bu revizyonist tarihî animasyonda motorlu testere sallayan George Washington, Amerikan Devrimi'nde Benedict Arnold ve Kral James'i alt etmek üzere bir grup provokatörü bir araya getiriyor. Bu ekibin arasında biraya bayılan Sam Adams, ünlü bilim insanı Thomas Edison, beğeni toplayan binici Paul Revere ve son derece öfkeli Geronimo gibi isimler var. Savaşı kim kazanacak? Bunu kimse bilmiyor. Ama tek bir şeyden emin olabilirsiniz: Tanıdığınızı sandığınız tarihî kişilikler sizi çok şaşırtacak.
 Channing Tatum’un George Washington’ı seslendireceği animasyon filminde King James’i Simon Pegg, Martha Dandridge’i Judy Greer, Paul Revere’i Bobby Moynihan ve Geronimo karakterini ise Raoul Trujillo seslendiriyor. Senaryosunu Wonder Woman’ın senaristi Dave Callahan’ın kaleme aldığı ve Archer’ın yapımcısı Matt Thompson’ın yönetmenliğini üstlendiği America: The Motion Picture, 30 Haziran’da ekrana gelecek.