Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
18/11/2020

Merakla beklenen Tom & Jerry filminden fragman geldi

Bir çizgi film klasiği olan Tom & Jerry, yeni filmiyle 5 Mart 2021’de karşımızda olacak. Ezeli düşman ebedi dost Tom ve Jerry’nin yeni macerası, gerçek oyuncuların da kamera karşısına geçeceği, yarı animasyon bir yapım olacak.

Tüm zamanların sen sevilen çizgi film serilerinden Tom & Jerry, 5 Mart 2021’de film olarak karşımıza çıkacak. Hatta ezeli düşman ebedi dost Tom ve Jerry’nin yeni macerasından ilk fragman geldi bile. Warner Bros, çizgi film dünyasının efsanevi ikilisinin filmi için birkaç senedir uğraşıyordu. Bugüne kadar Tom & Jerry pek çok uzun metraj filmde yer almış olsa da ilk kez global ölçekte vizyon görecek bir yapımla karşımıza çıkacaklar. Yönetmenliğini Tim Story’nin üstlendiği film, günümüz canlı aksiyon ve animasyon filmlerine göre hem biraz daha karikatürize hem de daha gerçekçi bir şekilde tasarlandı.
 


Live-action/CGI-hybrid şeklinde çekilen filmin başrolünde Chloë Grace Moretz (Suspiria) var.  Tom & Jerry, işini güvence altına almak için fare Jerry'den kurtulmak için sokak kedisi Tom'u işe alan otel çalışanı Kayla'yı konu alıyor. Kayra’nın çalıştığı otelde büyük bir düğün organizasyonunun hazırlığı sürmektedir ve fare Jerry, düğünü mahvetmek için hazır bir şekilde beklemektedir. İşini kaybetmek istememek için düğünü herhangi bir şeyin bozmasına engel olmak için çalışan Kalya, Jerry’yi etkilesiz hale getirmek için sokak kedisi Tom’dan yardım ister. Michael Peña (Ant-Man & the Wasp) ise, Kayla'ya zorbalık yapan ve üst yönetimi hayvana karşı verdiği savaşla etkilerken yeni çalışanıyla çatışmaya başlayan otelin genel müdür yardımcısı Terrance rolünü üstleniyor. 1940 yılında William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılan ve uzun yıllar boyunca sadece çocukların değil, her yaştan insanın sevgilisi olmayı başaran bu çılgın ikilinin macerasını heyecanla bekliyoruz! Tom & Jerry, 5 Mart 2021’de vizyonda olacak.

Bu arada animayon demişken Bob’s Burgers dizisinin yaratıcısı Loren Bouchard’ın yeni projesi olan The Great North, Şubat 2021'de ekrana gelecek.