TASARIM
TASARIM

Tasarımcı Allison Wilcoxen'in doğadan ilham alarak ürettiği bu geçici dövmeler şu sıralar oldukça popüler, üstelik çok kaliteliler.

TASARIM

Fransız fotoğrafçı ve video tasarımcısı Florent Porta’nın yaratıcı işlerine bir yenisi daha eklendi. Beklentilerinizi ters yüz eden bu videoyu izlemelisiniz!

TASARIM

Payce bir heykeltraş ve tasarımcı olarak tanımlıyor kendini. İşlerinin en büyük özelliği ise; yan yana gelen objelerin arasındaki boşlukların bir görüntü oluşturması.

TASARIM

İngiliz çizim ustası Faye Halliday’in mural’ları şu sıralarda dillerden dillere dolaşıyor.

TASARIM

Taş boyacılığı dekorasyonda önemli bir süs unsurudur. Fakat bu İtalyan tasarımcının boyadığı taşlar adeta canlanıyor!

TASARIM

İnsanın babası görsel tasarım uzmanı olunca, küçük yaşta efsanevi bir fotoğraf arşivine sahip olabiliyor!

TASARIM

Sıra dışı endüstriyel tasarımlara imza atan Benedetto Bufalino’nun son eseri görenleri hayrete sürüklüyor!

TASARIM

Ksenika Penkina'nın 3 günde hazırladığı bu kekler ayna gibi! Yemeye kıyabilir misiniz, emin değiliz!

TASARIM

Olmaz demeyin. Sakallarınızı farklı şekilde kullanmanın pek çok yolu var. Yılbaşı ağacı olarak kullanmak da onlardan birisi!

TASARIM

Sırp makyaj ustası Mirjana Kika Milosevic son yıllarda internet üzerinden makyaj fotoğrafları en çok paylaşılan isimlerden biri. Son videosu ise sınırları aşıyor!

TASARIM

İspanyol fotoğrafçı Yago Partal’ın imzasını taşıyan bu dijital montaj serisine bayıldık!

TASARIM

Rus mimarisi genellikle şehir merkezli konutlar ve yapılarla ön plandadır ama kırsal kesimlerdeki örnekleri pek bilinmez. İşte şaşırtıcı retro mimari örnekleri...

TASARIM

Avusturyalı mimar ve tasarımcı Peter Kogler’ın Brüksel Sanat Galerisi'nde sergilediği bu odalar bir hayli ilginç duvar çizimlerine sahipler!

TASARIM

Kitaplar en iyi dostlarımız. Koreli tasarımcı Jungho Lee, illüstrasyonlarında kitaplardan bir dünya yaratıyor...

TASARIM

Land Rover tasarımcıları öyle şık bir yılbaşı sürprizine imza atmışlar ki bu kişiye özel kulübeyi görünce siz de bir tane isteyeceksiniz!

TASARIM

Dünyaca ünlü mimar Ron Arad'ın çok amaçlı kullanıma hizmet eden bu şahane buluşuna hayran kalmamak elde değil.

TASARIM

Ne güneş ışığı ne de meraklı gözler artık sizi rahatsız edemeyecek! Yatak çadırı sayesinde yatağınız artık daha da size özel!

TASARIM

İster dekorasyon için, ister hediye olarak kar küreleri her zaman isabetli tercihtir. Yetenekli bir çiftin yaptığı bu küreler çok farklı!

TASARIM

Türk sinemasının Yeşilçam ekolü; birçoğumuz için en iyi yerli filmler ve en sevdiğimiz oyuncular demek. İşte Burak Ağdemir’in muhteşem Yeşilçam Üniversity projesi...

TASARIM

Resim sanatının klasikleri artık çoraplarda! İşte size muhteşem bir yılbaşı hediyesi alternatifi...

TASARIM

Aksesuarda sıra dışı tercihleri olanları ilgilendirecek bir haberle karşınızdayız. Kulaklarında dinozor taşımak isteyen var mı?

TASARIM

Verimli bir çalışma için masa üstü düzeni kadar, masa tasarımı da önemlidir diye düşünüyorsanız, bakın ne masalar var!

TASARIM

Pasta, kurabiye vs. gibi hamur işlerinde lezzet yakalamak bir yetenek elbette, peki ama o tatlılardan bir dünya yaratmak? Karşınızda Matteo Stucchi...

TASARIM

Polonyalı ressam Szymon Kot, adı şu sıralarda sıklıkla duyulan bir sanatçı. Zira ortaya çıakrdığı resimler oldukça sıra dışı!

TASARIM

Kışın dondurucu etkisini iyice göstermeye başladığı şu günlerde, boynunuza doladığınız atkınızın etrafa ışık saçmasını ister miydiniz?

TASARIM

Amerikalı tasarımcı Garret Kane, minyatür heykel serisinde mevsimler temasını işliyor.

TASARIM

Harvard Üniversitesi öğrencisi Emily Zauzmer, sanat tarihinde büyük yankı uyandıran resimlerin aynılarını pastaların üzerinde yapıyor.

TASARIM

Hayvansever moda tutkunlarını çıldırtacak güzellikte bir aksesuar serisi ile karşınızdayız!

TASARIM

Desenli çorap sevenler buraya! Bu çoraplar sayesinde bacaklarınızda çeşit çeşit “dövmeleriniz” olabilir!

TASARIM

Japonlar bir konuda daha bizi hayretlere düşürmeyi başardılar. Bu sefer sonbaharda yere düşen ağaç yapraklarından harika görüntüler çıkarmışlar!

TASARIM

Brezilyalı tasarımcı Butcher Billy yine olağanüstü güzellikte işlere imza atmış. Bu sefer konusu efsane dizi Black Mirror.

TASARIM

Bir Etsy şahaneliği daha... Krukru Studio adlı moda ve tasarım firması, özellikle hediyelik eşya konusunda oldukça iddialı işlere imza atıyor!

TASARIM

İngiliz ressam Ellie Benton, ilgi çekici tekniği ve muhteşem renk skalası ile dikkat çekiyor. Resimlerinin hepsine bayıldık!

TASARIM

Park hâlindeyken biri gelip aracınızın kapısına çarpıp gitse ne yaparsanız? Georgy Klava, resim yapmış!

TASARIM

Avusturyalı fotoğrafçı Andreas Danzer, güzel bir görsel için sadece fotoğrafın kendisinin yetmeyeceğini, sonrasındaki ışık edit’lerinin de önemli olduğunu vurguluyor.

TASARIM

Ukraynalı oyuncak firması MiniArt Models, ürettiği minyatür oyuncaklarla gerçekçi bir savaş sahnesi tasviri çıkarmış ortaya.


2 / 14
Postkolik © 2015. Tüm hakları saklıdır.
Yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır.
Gondor Medya İletişim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti