POP-KÜLTÜR
POP-KÜLTÜR

48. sayımız hazır. Dördüncü yaşımızı canımız ciğerimiz Hayao Miyazaki kutluyoruz! 

POP-KÜLTÜR

Japonya'da her yıl birbirinden çılgın reklam filmleri gösterime girer. 2016'nın en iyileri bir arada haberimizde sizi bekliyor!

POP-KÜLTÜR

Hasretinden ne yapacağımızı bilemediğimiz Game of Thrones'un sevilen karakterlerinden Khaleesi'ye müthiş bir figür geldi!

POP-KÜLTÜR

Henüz geçen yıl bir Lego Ideas projesi olarak ortaya çıkan Jeep Rubicon replikası olan Lego modeli 2017'de piyasaya sürülüyor.

POP-KÜLTÜR

Dünyaca ünlü ressam Erol Deneç, 55 yıllık sanat yaşamının en değerli çalışmalarını 5 Ocak-18 Şubat tarihleri arasında İş Sanat Kibele Galerisi’nde sergiliyor.

POP-KÜLTÜR

Çekilen açı ve ışığın etkisi ile bazen yansımalar öyle büyük göz yanılgılarına sebep oluyorlar ki, ortaya uzun süre bakmaya doyamayacağımız ya da bizi hayretlere düşüren fotoğraflar çıkıyor!

POP-KÜLTÜR

Klasik bir kardan adam prototipi vardır ve genelde herkes ona uyar. Ama uymayanlar da var. İşte sıra dışı kardan adam şekilleri...

POP-KÜLTÜR

Ünlü fotoğrafçı Andrew H. Walker, yeni serisinde enteresan bir konseptle karşımıza çıktı. Aynı kişinin, aynı fotoğrafta, iki farklı hâli!

POP-KÜLTÜR

Şu sıralar Instagram’da fenomen olma yolunda hızla ilerleyen terrier, özellikle dağınık tüyleriyle bir sevimlilik abidesi!

POP-KÜLTÜR

Loes Heerink adlı fotoğrafçının ilginç bir projesi var. Çektiği kuş bakışı sokak satıcısı fotoğraflarını kitaplaştırmak istiyor.

POP-KÜLTÜR

Brüksel’de son günlerde herkes bu heykelleri konuşuyor! Geoffroy Mottart’ın başlattığı bu akım oldukça ilgi çekici.

POP-KÜLTÜR

1970’lerden beri sokak fotoğrafçılığı yapan Chris Porsz, 20-30 hatta 40 yıl önce çektiği fotoğrafların aynısını, aynı insanlarla çekmeye başlamış! İşte o ilginç seri...

POP-KÜLTÜR

Avustralyalı fotoğrafçı Rita Kluge, hayatının neredeyse yarısını suda geçiriyor ve ortaya muazzam fotoğraflar çıkarıyor. İşte onlardan bazıları...

POP-KÜLTÜR

Evinizde gerçek bir Iron Man zırhı olsun ister misiniz? Eğer bir serveti gözden çıkarmaya hazırsanız, haberimiz tam size göre!

POP-KÜLTÜR

Bir AVM'de Noel Baba ile tanışacağını sanan çocuklar Darth Vader'ın kucağına oturur ve kıyamet kopar! Çok güleceksiniz!

POP-KÜLTÜR

Tüm zamanların en sevilen video oyunlarından olan Mario Bros. için limitli sayıda üretilen bu saatin fiyatı dudak uçuklatıyor!

POP-KÜLTÜR

Amerikalı fotoğrafçı Mark Andrew Thomas, bir fotoğrafçı için en zor uğraşılardan biri olan Samanyolu’nu fotoğraflamayı başarmış.

POP-KÜLTÜR

Son dönemde Instagram'da Tree of Life (Yaşam Ağacı) adı verilen yeni bir trend başladı ve bebek emzirmek bir sanata dönüştü!

POP-KÜLTÜR

Yine Japonya, yine bir ilginçlik... Tokyo’da insan suratıne benzeyen taş parçalarından oluşan bir müze olduğunu biliyor muydunuz?

POP-KÜLTÜR

Evcil hayvan beslemek ve yılbaşı ağacı süslemek... İkisi bir arada pek uyumlu olmayabiliyor... İşte bu sorunu halletmenin yolları!

POP-KÜLTÜR

Artık bu soruya verebilecek bir cevabımız var! İşte birbirinden ilginç photoshop dokunuşlarıyla hayvan anatomisine insan yaklaşımı...

POP-KÜLTÜR

Noel şarkılarının, Noel havasının, yeni yıl kutlamalarının en güzeli elbette Victoria's Secret'ın meleklerinden gelebilirdi!

POP-KÜLTÜR

Nightmare on Elm Street filminin çekildiği sokağı ve o meşhur evi gezmek ister misiniz? Hem de Heather Langenkamp rehberliğinde!

POP-KÜLTÜR

Polonyalı film yapımcısı ve fotoğrafçı Pawel Franik; fotoğraflarında soluk renkler, minimalist bir anlayış ve yalnızlık teması kullanıyor.

POP-KÜLTÜR

Fotoğrafçılık, Norveçli bilim adamı Audun Rikardsen’in bir hobisi. Ve fakat bu hobisini o kadar ilerletmiş ki, usta fotoğrafçılara taş çıkarıyor.

POP-KÜLTÜR

Yoga eğitmeni Rana Ortan, uyku sorunu yaşayanlar için evde herkesin kolaylıkla yapabileceği yoga hareketlerini gösteriyor.   

POP-KÜLTÜR

Toru adlı Japon ressam, her iki eliyle de resim yapabilmesinin yanı sıra, iki resmi de aynı anda çizebiliyor!

POP-KÜLTÜR

Avustralyalı otomobil tutkunu ve fotoğrafçı Daniel Cali, yeni fotoğraf serisinde retro otomobillere minimalist bir bakış açısıyla yaklaşıyor.

POP-KÜLTÜR

Yükseklik korkunuz olmayabilir, ama bu kadar yüksek bir seviyede, zemini camdan yapılmış bir köprüden geçebilir misiniz?

POP-KÜLTÜR

Ukraynalı anne Oksana Kobeletskaya’nın beşizleriyle çektirdiği fotoğraflar, ne zaman baksanız yüzünüzde gülümsemeye sebep olacak kadar tatlılar!

POP-KÜLTÜR

Ekstrem spor tutkunlarının gözde markası Burton birbirinden şık South Park ürünleriyle kışlıklarınıza renk getirmeyi hedefliyor!

POP-KÜLTÜR

An(tea)dote Organ Teas, birbirinden farklı harmanlarla organlarınıza özel kürler sunan ve içimi oldukça lezzetli bir çay markası!

POP-KÜLTÜR

Lego Systems Inc. ekibinin muazzam işçiliği sayesinde ortaya çıkan bire bir ölçülerdeki Mustang arabanın yapım aşaması haberimizde.

POP-KÜLTÜR

Düşünsenize Darth Vader bir gün karşınıza çıkacak ve İskoç çalgısı gayda ile Star Wars klasiklerini icra edecek. Force gayda!

POP-KÜLTÜR

Miyazaki'nin efsanevi anime filmlerindeki karakterler bir anda bizim dünyamıza gelseler nasıl gözükürlerdi? Cevabı videomuzda!

POP-KÜLTÜR

Black Lights Visuals adlı firma, ebru sanatını insan vücudunda uyguluyor ve ortaya inanılmaz örnekler çıkıyor!


2 / 25
Postkolik © 2015. Tüm hakları saklıdır.
Yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır.
Gondor Medya İletişim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti