Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TASARIM
30/07/2018

Shoal Tent ile suyun üstünde kamp

Shoal Tent kampçılığa yepyeni bir boyut getirerek, kullanıcılarına su üzerinde kamp yapmak fırsatı sunuyor. İşte yeni nesil kamp anlayışı! 


Dünyanın en popüler kamp alanlarından bazıları su kenarlarında konuşlanmıştır bildiğiniz gibi. Fakat bu tarz bölgelerde kıyı şeritleri fazlasıyla da kalabalık olur. SmithFly firmasının geliştirdiği Shoal Tent, bu tarz durumlarda kampçıların imdadına yetişmeyi hedefliyor. Bu yüzen çadır sayesinde su üzerinde kamp yapmak artık hayal değil.
Direksiz bir yapı üzerinde güçlü rüzgarlara dayanıklı maddeden yapılan bu yüzen çadır, kesinlikle su geçirmez malzemeden üretilmiş. Tabanındaki kano benzeri yapı sayesinde su üzerinde batmadan durabiliyor. Kurulumun kolaylığı için tüm detaylar düşünülmüş durumda ve hepsi de çadırın üzerinde yer alıyor. Yani farklı parçaları birleştirmekle cebelleşmeye de paydos! Çadırın eni ve boyu ikişer metre, tabanıysa şişirilebilir bir yatak görevini görüyor. Bu muhteşem yüzen çadırın fiyatı 1500 dolar. Ne dersiniz böyle bir çadıra sahip olmak hiçte fena olmazdı değil mi?