Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TASARIM
01/02/2021

PureArts imzalı enfes Michael Jackson Smooth Criminal figürü

Michael Jackson’un ilk kez Smooth Criminal klibinde seyrettiğimiz efsanevi dans hareketi PureArts tasarımcılarının yetenekleri ellerinde 1/3 ölçekli enfes bir premium figüre dönüşmüş durumda.

PureArts, Michael Jackson’un efsanevi hareketini 1/3 ölçekli enfes bir premium figüre dönüştürdü. Jackson’ın Smooth Criminal klibi ve uzun metrajlı filmi Moonwalker’da ünlenen bu dans hareketi ilk çıkışını 13 Ekim 1988’de yaptı ve o zamandan beri Kral’ın adı her anıldığında akıllara gelen ilk şey olmayı başardı. İnanılmaz derecede gerçekçi olan heykelde, sentetik saç ve kirpiklerin kullanılmış olmasının yanı sıra Michael Jackson’ın ikonik klibinde giydiği elbisenin replikasını da görmek mümkün. Jackson’un hayranları pantolon askılarından kravatına kadar en ince detayına kadar yeniden diktirilmiş mavi-beyaz takımı gördüklerinde eminiz çok heyecanlanacaktır.
 


Figür, şeklinin zaman içinde değişme olasılığını engellemek adına çelik bir gövde pimi ile güçlendirilmiş Üstelik bu güzellik, mini bir Smooth Criminal plağı, 1930’ların parası ve mikrofon gibi tarihi aksesuarlarla da birlikte geliyor. Smooth Criminal mirasının bir parçası olan figürün yanında ayrıca klibin jukebox’unun (müzik kutusu) yine 1/3 ölçekli bir kopyası bulunuyor ve mikrofon ile kulüp tabanı popun kralı için bir fon oluşturmuş oluyor. Jukebox’un sese duyarlı LED ışık sistemi ve Bluetooth hoparlör için de gizli bir bölmesi var. LED aydınlatmanın, müziğin ritmine göre dalgalanması ise ikonik Michael Jackson kliplerindekine benzer bir ambiyansın yaratılmasına izin veriyor. Bu müthiş figürün fiyatı ise sıkı durun tam 1400 dolar!