Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TASARIM
03/04/2021

Hot Toys imzalı The Mandalorian Dark Trooper Figure, 2022'de satışa çıkacak

Hot Toys imzalı enfes The Mandalorian Dark Trooper figürü, yeni geliştirilmiş bir vücut kullanıyor, yani bir askerin giydiği zırh veya bir dış iskeletten ziyade tamamen robotik bir dış iskelete sahip.

Son dönemde duyurduğu figürlerle kalbimizi 12’den vuran Hot Toys, güzelliklerine şimdi de üçüncü nesil bir Dark Trooper’ı ekliyor. Hot Toys The Mandalorian Dark Trooper Figure, imparatorluk droid’inin 1/6 ölçekli bir rekreasyonu. 33 cm yüksekliğe sahip olması onu epey büyük bir aksiyon figürü yapıyor. Tabii ki boyutunun böyle olması droid’in dizideki tasviri ile tutarlı olmasından kaynaklanıyor, yani droid ortalama bir insandan daha uzun.
 


Mandalorian Dark Trooper Figure, yeni geliştirilmiş bir vücut kullanıyor, bir askerin giydiği zırh veya bir dış iskeletten ziyade tamamen robotik bir dış iskelete sahip. Bu yeni gövde tasarımı 25 artikülasyon noktası ile donatılmış, dolayısıyla istediğiniz herhangi bir şekli gerçekleştirmek için istediğiniz gibi pozlandırma lüksüne sahipsiniz. Figür, altı adet değiştirilebilir el ile birlikte gelecek. Yani iki yumruk, iki normal el ve yanlarında taşıdıkları saldırı tüfeği tarzı blasterleri tutmak için bir başka çift modeli ile... Ayrıca, gözleri ve göğüs bölgesini aydınlatan yerleşik kırmızı bir LED de bulunuyor.
 


Unutmadan söyleyelim, her figür bir taban ile birlikte geliyor, böylece onu kendi kaidesi ile gösterebiliyorsunuz. Hot Toys’un The Mandalorian Dark Trooper Figure, önümüzdeki yıl satışa sunulacak ve fiyatı henüz açıklanmadı.