Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TASARIM
24/07/2015

Harika pixel çantalar

Kendi çantanı tasarla konsepti çok da alışık olmadığımız bir şey değil. Fakat böylesini daha önce görmüş olduğunuzu pek sanmıyoruz.


Kendi çantanı tasarla konsepti çok da alışık olmadığımız bir şey değil. Fakat böylesini daha önce görmüş olduğunuzu sanmıyoruz. Pixel Art Gallery, seçtiğiniz ürünün üzerine çeşitli renklerdeki pikselleri işleyerek istediğiniz deseni oluşturmanızı sağlıyor. İki farklı boyuta ve geniş bir renk yelpazesine sahip pikseller, istediğiniz ürünü kişiselleştirmenize olanak veriyor. Çantadan cüzdana, cep telefonu kılıfından tişörte kadar bir çok ürün barındıran Pixel Art Gallery mağazasından hoşunuza giden ürünü seçip kişiselleştirmeye başlayabilirsiniz.


Fiyatları 9 ila 69 Euro arasında değişen ürünlerin yanında bir adet piksel ise 1 Euro’dan satılıyor. Eğer denenmiş olan tasarımlardan hoşunuza gidenler varsa, hazır olan ürünleri seçebilme şansına da sahipsiniz. Seçtiğiniz motif için hangi renk pikselden kaç adet ihtiyacınız olduğu bilgisine ürünün sayfasından ulaşabilirsiniz. Bizim seçimimiz ise tabii ki bu şahane Clone Trooper sırt çantası!