Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TASARIM
14/08/2017

En havalı kahve makinesi

Espresso Veloce Titanio, yaratıcılığın Formula 1 teknolojisiyle aynı potada eritildiğinde ortaya çıkabilecek olan şaheserin adeta gerçek bir kanıtı. 


İtalyan tasarımcı Paolo Mastrogiuseppe, artistik yeteneklerini ve vizyonunu, mekanik mühendisliği bilgisi ile harmanlayarak bizlere inanılmaz derecede şık ve aynı zamanda fonksiyonel sanat eserleri sunuyor. Bu yetenekli adamın son projesi Espresso Veloce Titanio, yaratıcılığın Formula 1 teknolojisiyle aynı potada eritildiğinde ortaya çıkabilecek olan şaheserin adeta gerçek bir kanıtı…


Yarış takımlarına, otomobil tasarımı dünyasına ve motor teknisyenlerine muhteşem bir saygı duruşu olan Espresso Veloce, kahve tutkunlarına muhtemelen gelmiş geçmiş en havalı kahve makinesini sunuyor. 1990’ların Grand Prix motorlarının ½ ölçeğinde boyutlarında tasarlanan Veloce, siparişe göre V8, V10 veya V12 formunda üretiliyor. Müşteri isteklerine göre paslanmaz çelik ve titanyum ile son dokunuşları yapılan bu benzersiz kahve makinesi, kırmızı, mavi, portakal rengi, altın veya siyah renklerde sahiplerine sunuluyor. Başlangıç fiyatı 13 bin dolar olan bu güzellik, gerçek bir arzu nesnesi. İlgilenleri buraya alalım.