Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TASARIM
03/01/2021

Bisiklete özel tek kişilik römork karavan Scout Camper ile tanışın

Alman CreaCon tarafından geliştirilen tek kişilik römork karavan Scout Camper, seyahatlere yenilikçi bir çözüm getiriyor. Büyüklüğü ve ağırlığı e-bisikletlere uygun olarak tasarlanan Scout Camper'a bayıldık.

Doğa tutkunlarının rüyalarına girecek harika bir ürünle karşınızdayız. Alman CreaCon tarafından geliştirilen bu tek kişilik römork karavan, sosyal izolasyonun ruhuna uygun bir şekilde tek kişilik seyahat için harika bir çözüm olmuş. Büyüklüğü ve ağırlığı e-bisikletlere uygun olarak tasarlanan, bisikletle yolculuk etmeyi daha kolay ve daha konforlu hale getirmeyi amaçlıyor ve solo seyahatler için yenilikçi bir çözüm getiriyor.
 


Bu römork karavan, bir yetişkin ile yeterli miktarda eşyanın sığabileceği bir alana sahip. Karavanın 15 mm kalınlığındaki son derece dayanıklı kompozit panelleri, içerideki erzak ve gündelik eşyayı sert hava koşullarında da koruyabiliyor. Şu anlık compact ve center olmak üzere iki modeli olan Scout'un yakında iki kişilik bir konfigürasyonu da satışa sunulacak. Katlama mekanizması sayesinde sadece üç dakikada kompakt bir kutudan karavana dönüşebilen Scout, modele bağlı olarak giysiler, uyku tulumları, yiyecekler ve masa-sandalye için boyutları 350–550 litre arasında değişen üç farklı saklama alanı sunuyor.