Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
POP-KÜLTÜR
17/09/2020

Reebok, Wonder Woman 1984 filminden ilham alan yeni koleksiyonunu tanıttı

Spor giyim markası Reebok, Warner Bros ve DC işbirliği ile hayata geçirdiği Reebok x Wonder Woman 1984 koleksiyonunu, 80'li yıllara özlem taşıyanlar ile buluşturuyor.

Warner Bros., Wonder Woman 1984’ün vizyon tarihini bir kez daha erteledi biliyorsunuz. 2 Ekim'de gösterime girmesi beklenen Gal Gadot başrollü süper kahraman devam filmi 25 Aralık’ta sinemalarda olacak. Filme dair sabırsızlığımız tavan yaparken; Reebok, Warner Bros ve DC iş birliği ile hayata geçirdiği Reebok x Wonder Woman 1984 koleksiyonunu 80'li yıllara özlem taşıyanlar ile buluşturuyor. Reebok x Wonder Woman 1984 ayakkabı ve giyim koleksiyonu, 80'lerin ikonik silüetlerini, DC'nin merakla beklenen filminin süper kahraman ve süper kötü karakteriyle bir araya getiriyor.
 


Wonder Woman 1984'ün neon parlaklığından ilham alan retro 80'ler tarzı, yanardöner malzemeler, kot kombinleri ve vahşi hayvan desenleri gibi dönemin ruhunu yansıtan unsurlar içeriyor. Ayakkabıyla kombinlenen ve 80'lerin iki efsanesi olan aerobik şampiyonu ve DC'nin ikonik süper kahramanının en parlak dönemine gönderme yapan bir de giysi var. Tanıtılan koleksiyonun ilk ayakkabısı olan Classic Leather Gold, Wonder Woman karakterinin yeni parlak zırhına gönderme niteliği taşıyor . Bu Classic Leather modelinde altın rengi üst kısım, yarı saydam bir dış taban ve parlak bağcıklar bulunuyor. Reebok x Wonder Woman 1984 koleksiyonunun tamamı, unisex ve kadın beden seçenekleriyle 17 Eylül’de tarihinden itibaren Reebok.com.tr ve Reebok mağazaları ve diğer satış noktalarında satışa sunulacak.