Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
POP-KÜLTÜR
11/05/2021

Marvel Comics, yeni çizgi roman serisi Predator’ı kasım ayına erteledi

Alien #1’ın başarısından sonra Predator'dan da önemli bir satış başarısı bekleyen Marvel Comics, yeni çizgi roman serisi Predator’ı Kasım ayına erteledi. Detaylar haberimizde.

Marvel Comics, yeni çizgi roman serisi Predator’ı yakın zamanda tanıtmıştı. Şirket, Alien #1’ın başarısından sonra, Predator'dan da önemli bir çıkış bekliyordu. Yeni Predator'ün yanı sıra, Predator'ün en sevilen kahramanları avladığı “Marvel vs Predator” projesi de bir hayli ses getirmişti. Ancak Marvel, Predator'ün satışa çıkmasından sadece birkaç gün sonra siparişleri durdurma kararı aldı. Üstelik sadece Predator değil, Marvel vs Predator'ün mayıs ayında çıkması beklenen kapakları ve Dark Horse Comics'in Predator'ü için yapılmış en büyük koleksiyon olan Predator Omnibus da durduruldu. Predator serisi ve Marvel vs Predator kapakları kasım ayına ertelenirken, Omnibus için herhangi bir tarih açıklanmadı.
 


Marvel cephesinden konu ile ilgili bir açıklama gelmiş değil. Fakat bu ertelenmenin Marvel'ın Mayıs ve Haziran satışlarını etkileyeceği de bir gerçek. Alien #1, 300 bin adet sipariş almıştı ve Predator satışlarının da bu sayılara ulaşması öngörülüyordu. Üstelik Marvel vs Predator kapakları 20 farklı çizgi romana uyarlanacaktı. Wolverine, X-Men, Thor, Captain Marvel, Daredevil, Black Cat, Fantastic Four, The Guardians of Galaxy ve Spider-Man ve daha nicelerinin Predator ile karşılaştıkları kapaklar, Marvel cephesinde Predator'ün ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.