Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
POP-KÜLTÜR
28/08/2018

Hot Toys sıkı bir John Wick figürü çıkarıyor

Keanu Reeves hayranları adeta John Wick: Chapter 2 filminden fırlayıp çıkan bir figürü çok sevecek. Ağustos 2019'da satışa çıkacak bu güzellik için ön sipariş alınmaya başlandı.


Hollywood'un son yıllarda kotardığı en sağlam aksiyon filmlerinden olarak görülen John Wick, 2017'de yayınlanan devan filmi John Wick: Chapter 2 ile aksiyonda çıtayı daha da yukarı taşımıştı. John Wick sadece kurşunların havalarda uçuştuğu tipik aksiyonlardan değil; birbirinden mükemmel koreografilere sahip yakın dövüş sahneleriyle rakiplerine tur bindiren bir aksiyon serisi de olarak dikkat çekiyor. Hatta birçok kişiye göre, Matrix üçlemesinden sonra kariyerinde hızlı bir düşüş yaşayan Keanu Reeves'in de bir noktada meslek hayatını kurtaran film olma özelliğine sahip....
Müthiş figürlerin adresi Hot Toys, 1/6 ölçeğe sahip bu John Wick figürüyle John Wick: Chapter 2 filmine adeta selam çakıyor. Ağustos 2019'da satışa çıkacağı açıklanan figür için ön sipariş alınmaya da başlandı. Yaklaşık 31 santimetre uzunluğuna sahip figür, tam 30 noktadan hareket edebiliyor. Satın aldığınzda bolca kıyafet, silah ve aksesuarla birlikte gelecek figürün fiyatı ise 243 dolar olarak açıklandı.