Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
POP-KÜLTÜR
03/10/2018

En iyi David Bowie dövmeleri

Kariyeri boyunca sayısız insana ilham vermiş ve onların hayatlarında derin izler bırakmış olan David Bowie, hayranlarının dövmeriyle ölümsüzleşiyor.

En iyi David Bowie dövmelerine hazır mısınız? 10 Ocak 2016'da hayata gözlerini yuman efsanevi sanatçı David Bowie; kariyeri boyunca sayısız insana ilham vermiş, onların hayatlarında derin izler bırakmış, üretimiyle kalplerde taht kurmuş bir isimdi. Bowie sadece müziğiyle değil, bir moda ikonu olarak da eşsiz bir yıldızdı. Ona olan özlemimiz giderek büyürken, geride bıraktığı eserleriyle anısını yaşatmaya devam ediyoruz. Tabii sadece bununla yetinmeyenler de var. Bowie’yi vücuduna dövme olarak kazıtıp onu ömrünün sonuna kadar bünyesinde taşımak isteyen fan’lar, bu haberimizin konusu. Bowie’nin ölümünden sonra sayıları bir hayli artan Bowie dövmeleri arasından en beğendiklerimizi sizler için aşağıda sıraladık... Belki bir sonraki dövme fikriniz için aradığınız ilham bu dövmelerde saklıdır, ne dersiniz?


Supbowie isimli internet sitesi, efsane müziyen David Bowie'nin tüm hayatını gözler önüne seriyor ve dahası sizin yaşınızdayken neleri başardığını yüzünüze vuruyor. 

Sizin yaşınızda David Bowie ne mi yaptı?