Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
POP-KÜLTÜR
05/03/2018

Ekselansları Roger Federer'e müthiş bir şampiyonluk seti

Wilson, Avustralya Açık’ta 20. Grand Slam’ini kazanarak kırılması zor bir rekoru eline geçiren Roger Federer için Collector's Edition Platinum Racket Package’i satışa sundu. 


Tüm zamanların gelmiş geçmiş en büyük sporcularından biri olan tenis efsanesi Roger Federer, geçtiğimiz ay Avustralya Açık’ta 20. Grand Slam’ini kazanarak kırılması zor bir rekoru eline geçirdi. 36 yaşındaki İsviçreli tenisçi, Avustralya Açık'taki altı şampiyonluğunun yanı sıra Wimbledon'da sekiz, ABD Açık'ta beş ve Fransa Açık'ta bir kez mutlu sona ulaştı. Ekselanslarının bu konudaki en yakın rakibi ise 16 Grand Slam kazanmış olan Nadal.
Ünlü tenis malzemeleri firması Wilson, bu büyük başarıyı kutlamak ve ölümsüzleştirmek adına, bu çok özel Collector's Edition Platinum Racket Package’i tasarlamış. Özel sergileme kutusunun içinde metalik gölgelerle süslenmiş bir adet imzalı Pro Staff RF97 raket bulunuyor. Kutunun içinde ayrıca yine Roger Federer tarafından imzalanmış Wilson Australian Open tenis topu, ünlü tenisçinin 20. Grand Slam zaferini kutlayan mini posterler, içi çok özel fotoğraflarla dolu bir USB stick ve tüm parçaların orijinal olduğunu belgeleyen bir sertifika da mevcut. 20 bin dolar fiyatla satışa sunulan bu şahane setten sadece 20 adet var.