Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OYUN
07/09/2021

Yeni Sega oyunu Lost Judgment, 24 Eylül'de satışta olacak

Yakuza'nın spin-off'u Judgment'ın devam oyunu Lost Judgment, 24 Eylül'de tüm platformlarda satışa çıkıyor. Gözden düşmüş bir savunma avukatı olan Takayuki Yagami'yi kontrol ettiğiniz oyun, heyecanlı saatler vaat ediyor.

Sega'nın yapımcılığını üstlendiği, Ryu Ga Gotoku Studio'nun geliştirdiği aksiyon/macera oyunu Lost Judgment, 24 Eylül'de satışta olacak. PS4, PS5 ve Xbox Series X/S platformlarında oynanabilecek olan oyunda Yokohama sokaklarında adaleti arayacaksınız. Yakuza serilerinin spin-off oyunu olan Judgment'ın devamı niteliğinde olan Lost Judgment'te yeni bir karakteri oynayacaksınız. Gözden düşmüş bir savunma avukatı olan Takayuki Yagami'yi kontrol ettiğiniz oyunda serinin bir önceki oyunu ile bağlantılar mevcut. İlk oyunda oyuncular Kamurocho bölgesinde iken yeni oyunda Yokohama bölgesinde oynayacaklar. Ancak oyuncuların Kamurocho'yu da ziyaret etme fırsatı olacak.

 Yakuza Like a Dragon, dövüş sistemini sıra tabanlı olarak değiştirmişti ve bu Yakuza serisi hayranları tarafından pek olumlu karşılanmayan bir gelişmeydi. Lost Judgment, gerçek zamanlı bir dövüş sistemine sahip olacak. Turna, kaplan ve yılan dövüş stilleri ile farklı şekillerde dövüşüp rakibinize göre dövüş stilinizi ayarlayabileceksiniz. Lost Judgment, sadece dövüşlerden ibaret değil tabii ki; oyunun asıl amacı çözülmesi imkansız gibi görünen bir vakayı çözebilmek. Ryu Ga Gotoku Studio, polisiye yazarlar ile çalışarak ortaya Japon adalet sistemini sorgulayan inanılmaz bir senaryo çıkarmış. Lost Judgment'ın hikaye anlatımı çoğu oyuna göre olgun kaldığını da belirtmek gerek. Kısaca ciddi bir senaryo oyuncuları bekliyor olacak. Lost Judgment, yan görevler, mini oyunlar, kötü adamları pataklama ve güzel bir senaryo ile uzun süreler boyunca hayranlarının elinden düşmeyecek bir oyun gibi duruyor.