Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OYUN
03/04/2021

VR Korku oyunu Wraith: The Oblivion - Afterlife hakkında merak edilenler

Fast Travel Games imzalı VR korku oyunu Wraith: The Oblivion - Afterlife, masaüstü rol yapma oyunu Wraith: The Oblivion'ı temel alıyor. 22 Nisan'da çıkacak oyunda yöneteceğiniz ana karakter ölümle yeni tanışmış bir hayalet olacak,.

VR korku oyunlarının sayısı her geçen gün artıyor. İsveçli geliştirici Fast Travel Games'in son korku oyunu Wraith: The Oblivion - Afterlife, World of Darkness (Vampire: The Masquerade, Werewolf: The Apocalypse) serisinin bir parçası olan 1994 yapımı masaüstü rol yapma oyunu Wraith: The Oblivion'ı temel alarak yapılıyor. Oyun, Oculus Quest & Rift, Steam VR ve PlayStation VR platformlarına çıkacak ve HTC Vive, Oculus Rift, Oculus Quest, PlayStation VR ve Valve Index ile oynanabilecek. Oyunun çıkış tarihleri Oculus Quest & Rift versiyonu için 22 Nisan, Steam VR versiyonu için 25 Mayıs olarak belirlendi. PlayStation VR için ise kesin bir çıkış tarihi yok ancak 2021 içinde çıkacağı kesin.
 


Wraith: The Oblivion - Afterlife'ı, alışık olduğumuz korku oyunlarından ayıran bir özelliği var. Oyunda yöneteceğiniz ana karakter ölümle yeni tanışmış bir hayalet olacak. Barclay Malikanesi'ni keşfe çıkarak ölümden sonraki hayatın gizemlerini çözmeye çalışacaksınız. İnsan olmanın ne anlama geldiğini çözmek için keşfe çıkan Wraith: The Oblivion - Afterlife, Amnesia: The Dark Descent ve Alien: Isolation oyunlarına benzer bir oyun stili sunacak. Bir hayaletin kontrolünü ele aldığınız oyunda oyunun dünyasını gezdikçe büyüyecek, gelişecek ve yeni özellikler kazanacaksınız. Öğrendiğiniz yetenekler sayesinde dünyevi nesneler ile etkileşime geçebileceksiniz. Korku oyunlarını seviyorsanız ve VR setiniz hazırsa, Wraith: The Oblivion - Afterlife kesinlikle sahip olmanız gereken bir oyun.