Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OYUN
28/09/2019

Rengarenk dünyasını yepyeni bir macerayla genişleten Borderlands 3 satışta

Birbirinden absürt karakter ve yaratıklarla dolu dünyası ve animasyon film estetiğindeki grafikleriyle keyifli saatler yaşayacağınızı garantileyen Borderlands 3, satışa çıktı.

Action/RPG sevenlerin son yıllardaki favorilerinden olan Borderlands, rengarenk dünyasını yepyeni bir macerayla genişletti. Borderlands’in en bağımlılık yaratan özelliklerin biri, hiç şüphesiz espri dolu post-apokaliptik dünyasında savaşçıların her mücadeleden sonra kazandığı rengarenk silahlar ve bonus özellikleridir. Her yeni oyununda ve oyunlara çıkan ek görev paketlerinde cephanesini zenginleştiren Borderlands serisi, üçüncü oyunda oyunseverlere milyonlarca farklı zırh ve silah kombinasyonu sunuyor! Böylesine bir rakamın herhangi bir oyun için bir ilk olduğunu da özellikle söyleyelim.
 


Borderlands 3, yaklaşık beş yıllık bir süreçte türünün en iyi nişancı sistemi, çok daha derin özelleştirme seçenekleri, espri anlayışı, unutulmaz karakterleri ve yenilikçi co-op çoklu oyuncu özelliğiyle birlikte Borderlands serisinin sınırlarını yeniden belirlemek için geliştirildi. Birinci şahıs kamerasından neşelendiren aksiyonu, zengin loot sistemi ve rol yapma öğeleriyle birlikte Borderlands serisi bugüne kadar dünya çapında 48 milyondan daha fazla satmayı başardı. Serinin bugüne kadarki en popüler oyunu ise, 2012’de çıkmasının üzerinden 6 yılı aşkın bir süre olmasına rağmen halen aylık bir milyon tekil oyuncu sayısına ulaşan Borderlands 2.