Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OYUN
16/08/2018

Nazi soykırımını anlatan My Memory of Us bildiğiniz oyunlara hiç benzemiyor

My Memory of Us, İkinci Dünya Savaşı sırasında Polonya'daki bir Yahudi mahallesinde geçiyor ve çocukların gözünden savaşı anlatıyor. 


Bulmaca tabanlı oynanışı ve derin senaryosuyla, umut, aşk ve kahramanlık dolu epik bir maceranın ortasında kalacağınız bir oyuna hazır mısınız? IMGN.PRO
 ve Juggler Games'in yeni oyunu My Memory of Us, bugüne kadar pek alışık olmadığımız son derece duygusal ve farklı bir oyun olarak dikkat çekiyor. Oyun, İkinci Dünya Savaşı sırasında Polonya'daki bir Yahudi mahallesinde geçiyor ve oyun çocukların gözünden oynanacak. My Memory of Us'ın hikayesi savaş sırasında meydana gelen gerçek olaylardan esinlenilmiş. Oyunda Alman askerleri robot olarak karşımıza çıkacak. Hikaye, usta oyuncu Sir Patrick Stewart'ın anlatımıyla başlayacak ve İkinci Dünya Savaşı öncesi Varşova'sından etkilenerek yaratılmış hayali bir şehirde geçecek. Farklı dünyalardan gelen bir erkek ve bir kız çocuğun yolları bu gizemli şehirde kesişecek ve oyunlar oynayıp eğlenerek vakitlerini geçirecekler. Tam da bu sırada patlak veren savaşın ortasında kalan iki arkadaş, birbirlerinden ayrı düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalacaklar. Bu noktada siz devreye gireceksiniz ve bu iki masum arkadaşı savaşın cehenneminden kurtarmak için var gücünüzle bulmacaları çözeceksiniz. My Memory of Us, PC, Playstation ve Xbox için 9 Ekim'de satışa çıkacak.