Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OYUN
02/11/2020

10 sene sonra yenilenen Need for Speed: Hot Pursuit 6 Kasım'da çıkıyor

EA, Need For Speed: Hot Pursuit’in yeniden düzenlenmiş versiyonunu orijinal oyunun piyasaya sürüldüğü tarihten 10 yıl sonra, 6 Kasım'da satışa çıkarıyor. Çılgın bir yarışa hazır mısınız?

Ödül sahibi Need for Speed: Hot Pursuit, gelişmiş görseller ile geri dönüyor. Oyun, yepyeni hali ile PC, Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch sahiplerinin karşısına eski hatıraları yad etmek için adına yakışır şekilde hızlı bir giriş yapacak. İlk çıkış tarihinden 10 sene sonra yenilenen Need for Speed: Hot Pursuit Remastered ile kovalamanın getirdiği heyecanı ve kaçmanın salgıladığı adrenalini iliklerinizde tekrardan hissedeceksiniz. İster polis, isterseniz de yasa dışı yarışçı olun, hız ve heyecanın eksik olmadığı bu oyununda dünyanın en yüksek performans otomobillerini kullanacağınızı garanti ederiz. Böylelikle peşinizdeki polisleri elinizin altındaki taktiksel silahlar ile alt etmek çok daha eğlenceli olacak.
 


Yenilenmiş ve güçlendirilmiş grafikleri, çapraz platform multiplayer desteği, ek paketleri ile birlikte gelen Need for Speed: Hot Pursuit Remastered, yarış tukkunlarını Seacrest şehrinin yollarında zevkin doruk noktasına ulaştıracak. Oyunun, Switch hariç, bütün platfomlarda 4K desteği bulunuyor; Switch'te ise 1080p ile 30 fps oynanabilecek. 6 Kasım'da satışa çıkacak NFS: Hot Pursuit Remastered, ek paketler ile gelen altı saatlik ekstra oynanabilirlik ve 30'un üzerinde ek görevle beraber, yeni başarı ödülleri, kaplamalar, renkler, yeni yol blokları, radar bozucular, yenilenmiş fotoğraf modu, galeri ve birden çok oyun içi yenilik ile 10 sene öncesine göre çok daha özel bir deneyim sunacak.