Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OYUN
05/11/2020

10 Kasım'da satışa çıkacak Destiny 2: Beyond Light oyunundan fragman

Europa'nın donmuş sınırlarının üzerindeki antik Piramit Gemisinden yeni bir güç doğuyor ve altında karanlık bir imparatorluk yükseliyor. Destiny 2: Beyond Light'ta diğer dost Muhafızlara katılacak ve imparatorluğu devireceksiniz

Destiny 2 için yepyeni bir dönem geliyor. 10 Kasım'da Bungie Software tarafından yayımlanacak olan Beyond Light, Destiny 2 efsanesinin yeni üçlemesinin ilki olacak. Gardiyanlar, bu sefer Jupiter'in donmuş bir ayı olan Europa'yı keşfedecekler. En dayanıklı insanları bile dizlerinin üstüne çökertecek zorlu hava koşulları ile cebelleşirken kadim buz kütlelerinin altında yatan hazine, Gardiyanları bekliyor olacak. Activision ile yollarını ayıran Bungie, hayranlarının yıllardır beklediği yeni bir çağa doğru yola çıkıyor. Kısa bir zaman önce bedava olan Destiny 2'nin ek paketi Beyond Light, mevcut oyuncularına ve yeni başlayacak olanlara elde tutulur vaadler ile geliyor. Yeni bir gezegen, yeni bir raid, yeni karakterler başta olmak üzere pek çok yeniliği barındıracak olan Beyond Light, Bungie'nin en büyük başarısı olacak gibi gözüküyor.
 

Ünlü yapımcı, oyunun daha önceki ek paketleri olan Forsaken ve Shadowkeep'in en sevilen yönlerini koruyup, Destiny 2 efsanesini Beyond Light ile güçlendirmiş. Böylelikle Gardiyanlar, Statis diye bilinen yeni bir güç kullanabilecekler. Titanlar, Warlocklar ve Hunterlar için farklı sonuçlar doğuran bu yeni güç oyuna bambaşka bir hava getirecek. Ayrıca Deep Stone Crypt adında yeni bir raid de geliyor. Yüzyıllardır buzulların altında uyku halinde olan bu mezarlığı yağmalamak için takım olarak hareket etmeniz şart. Bu arada Bungie, eski ek paket etkinliklerini oyundan yavaş yavaş çıkarıp “Destiny Content Vault” adında toplayacak. Buradaki amaç ise, yeni oyuncuların kafa karışlıklığını ortadan kaldımak. Destiny Vault Content'e ise istenildiği zaman erişim sağlanabilecek. RPG, Shooter ve MMO oyunlarını seviyorsanız Destiny 2: Beyond Light’ı kaçırmayın.