Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
OTOMOTİV
15/04/2021

Motosiklet dünyasının ikonik markası Vespa, 75. yaşını kutluyor

Vespa, 75. yaşını çok özel versiyonlarla kutluyor. İkonik İtalyan markası sevilen modelleri Primavera ve GTS’nin tasarım detaylarıyla dikkat çeken 75. yıl versiyonlarını motosiklet severlerle buluşturdu.

Motosiklet dünyasının ikonik markası Vespa; sahip olduğu yenilikçi yaklaşımı, trend oluşturmadaki öncü kimliği ve her döneme damga vuran ürün yelpazesini geniş kitlelere sevdirmesiyle tarihindeki 75 yılı geride bıraktı. Üretildiği her dönem kendine has İtalyan stiliyle ve sahip olduğu teknolojiyle fenomen olan Vespa, 75. yaşını da çok özel versiyonlarla kutluyor. Bu kapsamda Vespa; sevilen modelleri Primavera ve GTS’nin tasarım detaylarıyla dikkat çeken 75. yıl versiyonlarını motosiklet severlerle buluşturdu. “Giallo 75. Yıl” adlı özel bir metalik sarıyla hazırlanan yeni seri, Vespa’nın hem mirasını hem de yenilikçi ruhunu yansıtıyor.
 


Versiyonların özellikleri arasında bulunan özel nubuk deriden sele ve çanta, elmas kesim gri jantlar ve krom detaylar, Vespa’nın geçmişten bugüne uzanan estetik çizgisini yansıtıyor. Özel versiyonlarda yer alan 4,3 inç TFT renkli ekran, dijital gösterge paneli ve Vespa MIA akıllı telefon bağlantı sistemi de günümüz kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap veriyor. Vespa 75. yıl versiyonlarıyla birlikte; el dikimi ipek fular, Vespa plaketi, kullanıcı kitabı ve koleksiyon kartpostallarını içeren özel bir kit de hediye ediliyor. Ülkemizde de siparişine başlanıp satışa sunulan ve sınırlı sayıda üretilen 75. yıl versiyonlarla ilgili satış ve fiyat bilgilerine ise Vespa’nın web sitesinden ulaşabilirsiniz.