Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MÜZİK
10.02.2018

Zorlu Studio'da WE LUV TECHNO geceleri başlıyor

16 Şubat'ta kimselere söz vermeyin! Zorlu PSM'nin müzik mabedi Studio'da techno ile coşacağınız bir event serisi başlıyor!

 

Zorlu Studio tam manasıyla bir techno mabedine dönüşmeye hazırlanıyor. WE LUV TECHNO! adı verilen event serisiyle İstanbul'un geceleri dansın ve müziğin spektrumunuda ne kadar renk varsa hepsine birden bulanacak. Dünyaca ünlü isimler, önemli yerel DJ'lerle Studio'yu bir an bile mola vermeden dans ettirecek ve techno aşkı tüm gece sürecek. WE LUV TECHNO! artık dansın, eğlencenin ve İstanbul gece hayatının önemli kodlarından biri haline gelecek. Bu iddialı event serisi santra vuruşunu 16 Şubat gecesi Zorlu Studio'da yapacak. İşte ilk WE LUV TECHNO! etkinliğinde sahne alacak isimler:

 

 

DRUNKEN KONG
D. Singh ve DJ Kyoko'nun ortak projesi olan Drunken Kong, ününü Japonya'dan okyanus ötesine taşımayı başaran benzersiz bir ekip. Kayıtlarını yayınlayan label'lara bakarak bile Drunken Kong'un ne seviyede işlere imza attığını anlamanız mümkün! Christian Smith'in Tronic, Monika Kruse'in Terminal M, Transmit, Loose!, Organism ve Unity gibi elektronik müziğin bayraktar label'ları tarafından el üstünde tutulan Drunken Kong, İstanbul'u dans ettirmek için hazır! Beatport Top 100 Techno listesinin de gediklisi olan Drunken Kong bu prestijli listeye kısa sürede son EP'sinde yer alan tüm parçaların giriş yapmasıyla uluslararası arenada dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Drunken Kong'un elektronik müzik piyasasının en önemli isimlerinden geçer not almakla kalmayıp direkt destek gördüğünün de altını çizelim! Adam Beyer, Christian Smith, Monika Kruse, Pan-Pot, Umek, Boris, 2000 ve Bir, Uto Karem, Karotte, Filterheadz, Dosem ve Stephan Hinz bu müthiş ekibe kefil olan isimler. WE LUV TECHNO! fitilini ateşlemek için yapılabilecek en doğru tercihlerden biri olan Drunken Techno ile buluşmamıza günler kaldı!

 

 

MABBAS
Türkiye'de gece hayatı ve parti dendiğinde akla ilk gelen isimlerden birinin Mabbas olması tesadüf değil. İstanbul gece hayatına ve eğlence sektörüne imzasını silinmez biçimde atmış olan Mabbas'ın güçlü ritmlerin hakim olduğu karanlık ve dinamik techno tonlarını benimsediği, elektronik müziğin hem güncel hem de saklı kalmış isimlerinin şarkılarından oluşan seti, WE LUV TECHNO! gecesinin unutulmaz deneyimine damgasını vuracak. Mabbas'ın Sónar İstanbul setini bilenler zaten ne demek istediğimizi anladılar, bilmeyenler için WE LUV TECHNO! müthiş bir tanışma platformu olacak.

 

 

CISETTA
Şehrin gece hayatında son birkaç yılda adını duymaya alıştığımız Cisetta, Zorlu Studio'da WE LUV TECHNO! gecesinin açılışını yapacak. İstanbul gece hayatının elektronik müzikle buluşan pek çok önemli mekanında sahne almış olan Cisetta, şehrin yeni techno markası olan WE LUV TECHNO! sahnesinde house, groove, funky, disco house labirentinde dolaşan iddialı bir set çalacak.


Dans etmeyi seven, tüm atomlarını techno'ya emanet etmek isteyenler 16 Şubat gecesi Zorlu Studio'da WE LUV TECHNO! etkinliğinde buluşuyor. Event biletleri burada!