Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MÜZİK
25/07/2018

Zorlu PSM'nin yeni sezon isimleri

Zorlu PSM, yeni sezonunda sahne alacak isimlerin bir kısmını açıkladı. Kesinleşen isimler böyleyse devamı nasıl acaba diye düşünmeden edemiyoruz. 


Zorlu PSM’nin merakla beklenen yeni sezonundan ilk isimler açıklandı. Sanat ve müzik dünyasının gözde isimlerini ağırlamaya devam edecek mekânda heyecanlandıran isimler ve yapımlar dikkat çekiyor. Üstelik bu daha başlangıç.
No Roots şarkısıyla müzik listelerini fetheden Alice Merton’dan bir klasik olan Ghost müzikaline, heavy metal sahnesinin özgün gruplarından Empyrium’dan indie rock müziğin Seattle çıkışlı yıldızı Damien Jurado’a, İran asıllı şarkıcı Azam Ali ve multi-enstrümantalist Loga Romin Torkian’ın projesi Niyaz’dan progresif rock, metal sahnesinin yıldızlarından Pain of Salvation’a, efsane bas gitarist Victor Wooten’dan 8 yıl aradan sonra ilk defa dünya turnesine çıkan müzik dehası Imogen Heap’e, son dönemlerde cazın parlayan yıldızı olarak gösterilen Youn Sun Nah’dan, benzersiz sesi ve melankolik şarkılarıyla Jeff Buckley’nin veliahtı olarak gösterilen Tamino’ya, orkestra eşliğinde Harry Potter ve Azkaban Tutsağı filmi gösteriminden, techno sahnesinin efsane ismi Sam Paganini’ye kadar pek çok isim, bu yılın line-up’ında yerini aldı bile...
Farklı müzik türlerini bir çatı altında toplayan MIX Festivali 16-17 Kasım tarihlerinde müzik, yaratıcılık ve teknolojiyi buluşturan Sónar İstanbul ise 8-9 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleşecek. Zorlu PSM, yakın bir zaman içinde başka isimler de açıklayacağının müjdesini verdi.