Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MÜZİK
23/02/2021

Yeni Rob Zombie albümü The Lunar Injection Kool Aid Eclipse Conspiracy hakkında merak edilenler

Rob Zombie, yeni albümü The Lunar Injection Kool Aid Eclipse Conspiracy'i 12 Mart’ta yayınlıyor. 17 şarkıdan oluşan The Lunar Injection Kool Aid Eclipse Conspiracy, sanatçının yedinci stüdyo albümü olacak.

Hem korku filmi yönetmenliği hem de endüstriyel metal müzisyenliği ile gönüllerimizde ayrı bir yeri olan Rob Zombie, yeni albümü The Lunar Injection Kool Aid Eclipse Conspiracy'i 12 Mart’ta yayınlıyor. Dört yıl aradan sonra gelen yeni Rob Zombie albümünün ilk şarkısı The Triumph Of King Freak (A Crypt of Preservation And Superstition), geçtiğimiz Ekim ayında klibi ile birlikte yayınlanmış ve bir hayli ses getirmişti. Aslında geçen yıl çıkması planlanan The Lunar Injection Kool Aid Eclipse Conspiracy, Rob Zombie'nin yeni filmi 3 From Hell’e odaklanmasından dolayı bir sene gecikmeli olarak dinleyicilerle buluşuyor.
 


17 şarkıdan oluşan The Lunar Injection Kool Aid Eclipse Conspiracy, sanatçının yedinci stüdyo albümü ve Rob Zombie'nin dediğine göre şimdiye kadar yaptığı en iyi albüm olacak. Yeni albümün büyük, çılgın ve komplike bir kayıt olduğundan bahseden Zombie, albümün bitmesinden oldukça heyecan duyduğunu ve albüm için iddialı klipler çekeceğini söylüyor. Rob Zombie, ayrıca “Albüm için uzun zaman çalıştık, şarkılar oldukça akılda kalıcı ama geçmişte yaptığım şarkılara göre temelleri daha kompleks bir yapıda. Hayranların bayılacağını düşünüyorum.” açıklamasında bulundu.
1965 Amerika doğumlu şarkıcı, aynı zamanda bir şarkı yazarı, yönetmen ve seslendirme sanatçısı olarak da tanınıyor. Tabii kendi kurduğu heavy metal grubu White Zombie'yi de unutmamak gerek. Şarkılarında korku ve bilim kurgu ögelerinin ağır basan Zombie'nin yönetmenlik kariyeri de korku filmleri üzerine kurulu. Yönetmenlik kariyerine “House of 1000 Corpses” filmi ile başlayan Zombie, odağını yönetmenlik kariyerine vermeye karar verip 1978 yılında çıkan klasik korku filmi Halloween'in 2007'de yeniden uyarlamasını çekti. Eleştirmenler tarafından yerden yere vurulan film, tüm bu negatif yorumlara rağmen Rob Zombie'nin en çok gişe yapan filmi oldu. Müzik kariyerinde şimdiye kadar yaptığı bütün albümlerin dünya çapında satışı 15 milyonu geçen Rob Zombie'nin son albümü be kadar ilgi çekecek, hep beraber göreceğiz.