Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MÜZİK
04/10/2021

Yeni Coldplay albümü Music of the Spheres, 15 Ekim’de çıkıyor

Coldplay, heyecanla beklenen yeni albümü Music of the Spheres ile 15 Ekim’de sahalara dönüyor. Coldplay'in dokuzuncu albümü olacak Music of the Spheres, toplam 12 şarkıdan oluşuyor

İngiliz pop rock efsanesi Coldplay, heyecanla beklenen yeni albümü Music of the Spheres ile 15 Ekim’de sahalara dönüyor. Grubun dokuzuncu albümü olacak Music of the Spheres, toplam 12 şarkıdan oluşuyor ve ilginç bir şekilde albümdeki beş şarkının adı emoji olarak konulmuş. Albümün yapımcılığını pop dünyasında büyük bir isme sahip olan ve 1 numaraya oturan şarkılarıyla ünlenen pop maestrosu Max Martin üstlenmiş. 15 Ekim'de raflardaki yerini alacak olan albümde R&B grubu King ve Kore’li pop grubu BTS ile beraber çalıştıkları şarkılar da mevcut. Coldplay, milyonların sevgilisi BTS ile İngilizce ve Korece şarkı sözleri içeren yeni şarkıları "My Universe" için bir araya geldi.
 

 

 


İlk albümlerinden beri isimlerini tüm dünyaya duyuran Coldplay, dünya çapında 100 milyondan fazla albüm satan bir grup olarak dünyanın en çok satan müzisyenleri arasında yer alıyor. Kariyerleri boyunca dokuz Brit Ödülü, yedi MTV Video Müzik Ödülü, sekiz MTV Avrupa Müzik Ödülü, yedi Grammy Ödülü kazanan Coldplay'in ilk üç albümü İngiltere'de en çok satan albümler listesinde bulunuyor. Uzay temasını baz alan ilginç bir albümle karşımıza çıkan Coldplay, tüm dünyaya kendini kanıtlamış olan bir grup. Coldplay'in Music of the Spheres albümü ile hayranlarını mutlu edeceğine eminiz.