Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MÜZİK
04/10/2021

Yeni Carlos Santana albümü Blessings and Miracles hakkında merak edilenler

Carlos Santana'nın yeni albümü Blessings and Miracles, 15 Ekim'de müzikseverlerle buluşuyor. Yeni Santana albümünde Kirk Hammett başta olmak üzere pek çok yıldız isim yer alıyor.

Efsanevi gitarist Carlos Santana'nın yıldızlarla dolu yeni albümü Blessings and Miracles, 15 Ekim'de piyasaya düşüyor. 10 Grammy Ödüllü, üç Latin Grammy sahibi, 1999 yılının efsanesi Supernatural ile tek projede rekor kırarak dokuz Grammy ödülü kazanan, Rock and Roll Onur Listesine adını yazdıran ve daha nice ödüle layık görülen Carlos Santana, 50 yıldan aşkın bir süredir gitarını konuşturuyor.
 

 

 


Uzun yıllar boyunca müzik dünyasına katkıları, farklı müzik türlerini birleştirerek müziğin evrimleşmesine yardımcı olan sanatçılardan biri olan Santana, Blessings and Miracles albümünde oğlu Salvador Santana, kızı Stella Santana, Rob Thomas, American Authors, Christ Stapleton, G-Eazy, Steve Winwood, Narada Michael Walden, Kirk Hammett, Ally Brooke, Corey Glover, Rick Rubin, Diane Warren, Chick Corea ve daha nice önemli isimle çalışmış. Blessings and Miracles, Santana'nın kendi sözleri ile en çok hırslandığı ve en çok ilham aldığı büyülü bir albüm. Albümün adını kendi inançları doğrultusunda koyan Santana, her insanın olağanüstü güçlerle doğduğunu ve bu güçler ile mucizeler yaratabileceğine inanıyor.