Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MÜZİK
15.04.2017

Neyse, yeni albümünün ilk klibiyle karşınızda

“Haykırmadan Anlatamam” albümüyle beş yıllık heyecanlı bekleyişi sonlandıran Neyse, şimdi de albümün ilk klibi Kahreddin'i izleyiciyle buluşturuyor.

10 yeni şarkıdan oluşan ve Sony Music etiketiyle yayınlanan albümün merakla beklenen ilk klibinde ise grubun bir sürprizi bulunuyor. Selim Kırılmaz ve Deniz Ünlü’den oluşan Neyse, bu kez bir farklılık yaratarak iki bölüm halinde tasarlanan, iki farklı şarkıya çekilen bir klip serisini izleyiciyle buluşturuyor.
Grubun Vevo kanalında ve tüm müzik kanallarında izleyiciyle buluşan “Kahreddin” şarkısının klibinin senaryosu Can Fakıoğlu’na ait. Yönetmen koltuğunda ise grubun Yapma Meydan, Siyah, Devran ve Durduramayacaklar vidolarından tanıdığımız Can Fakıoğlu ile Hürcan Emre Yılmazer oturuyor.
Greenbox tekniği ile stüdyo ortamında çekilen klipler, 3 günlük performans ve hikaye çekimlerinin ardından 4 hafta süren post prodüksiyon sürecinde tamamlandı. Photoshop işlemleri Aykut Beysi tarafından yapılan çalışmalarda, sanat yönetmenliğinde Polat Canpolat imzası bulunuyor. 18 kişilik kamera önü ekibinde ana rolleri Kağan Uluca, Buket Dabancalı ve Mustafa Güleze üstlendi.  “Kahreddin” klibinin hokkabaz sahneleri için ise İzmirli prodüksiyon ekibi “İyi Bir Şey” destek verdi.