Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MÜZİK
17/03/2021

Motörhead'in unutulmaz konseri 'Louder Than Noise… Live in Berlin' adıyla çıkıyor

Lemmy'nin ölümünden sonra yayınlanacak ikinci Motörhead konser albümü olacak 'Louder Than Noise... Live In Berlin', 5 Aralık 2012'de Berlin'de gerçekleşen unutulmaz konseri ölümsüzleştirrecek.

2012’in soğuk bir Aralık gecesinde Ian ‘Lemmy’ Kilmister, Phil Campbell ve Mikkey Dee'nin, karşılarındaki 12 bin çılgın Motörhead hayranına verdiği unutulmaz konser, “Louder Than Noise... Live In Berlin” adıyla 23 Nisan'da kulaklarımızın pasını silmek için geliyor. Grammy Ödüllü Motörhead'in 40 yıllık kariyerindeki belki de en ateşli performanslarından biri olan Berlin Velodrom toplam 15 şarkıdan oluşuyor. “Ace of Spades”, “Over the Top” ve “The Chase Is Better Than the Catch” gibi şarkıları barındıran albümün son şarkısı ise “Overkill” olarak dikkat çekiyor.
 


Plak ve CD formatlarının dışında DVD olarak da yayınlanacak konser kaydı, çoklu kamera kullanıldığı için izleyenlere her detayı ile aktarılacak. Herwig Meyszner'ın çektiği, Motörhead'in canlı performanslarından şimdiye kadar çekilmiş en tamamlayıcı görüntülere sahip olduğu söylenen konser kaydını merak etmeden duramıyoruz. Rock N’Roll efsanesi Lemmy Kilmister ve Motörhead, onlarca ödülü, 22 stüdyo albümü, 10 canlı albümü, 12 derleme albümü, beş EP'yi 40 yıllık kariyere sığdıran dev bir grup. 2015 yılında prostat kanseri ve kalp ritim bozukluğuna yenik düşen efsanevi müzisyen Lemmy Kilmister, aramızdan ayrıldığında 70 yaşındaydı. 23 Nisan'da piyasaya çıkacak “Louder Than Noise... Live In Berlin” albümü, Motörhead'e ve Lemmy Kilmister'a tam bir saygı duruşu albümü olacak.