Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MÜZİK
01.03.2018

Mind Against, Zorlu Studio'yu coşturacak

9 Mart'ta ayaklarınız sizi Zorlu Studio'ya sürüklerse sakın ha direnmeyin. 2018'in en büyük partilerinden birine çok az kaldı!


Eğer Mind Against bir ağaç olsaydı, köklerinin her biri farklı bir akımın mineralini emerdi dikili olduğu topraktan! Eğer partilemeyi seviyorsanız ve nefessiz kalana kadar bedeninizi dansa teslim etmeye hazırsanız, Mind Against ruhunuzu duvardan duvara vurmaya geliyor. IDM, house ve techno'nun kesişim kümesine hoş geldiniz, burada gece boyunca kendiniz olmaktan çekinmeyin! Disco'nun doğum yeri olan İtalya'da gözlerini açan ve elektronik müziğin ana vatanı Berlin'de yaşayan bu müthiş ikili, size 2018 boyunca hatırlamaktan bıkmayacağınız bir gece yaşatmak için şehre geliyor. Alessandro ve Federico Fognini kardeşler ruhunuzun fitilini ateşleyecek! İtalyanca ya da Almanca bilmenize gerek yok, bu çekici ikiliyle anlaşmanız için dansa hazır olmanız fazlasıyla yeterli, synth'ler ve perküsyonlar dans pistinde her nüansını kavrayacağınız bir lisana dönüştüğünde müziğin evrenselliği ağzınızı çoktan açık bırakmış olacak. Kollarınızı daha yukarı kaldırın ve müziğe teslim olun. O gece Zorlu Studio'nun dans pisti aynı zamanda bir zaman makinesine dönüşecek ve '80'lerin karanlık soundtrack'leriyle günümüzün dans melodileri muazzam bir meleze dönüşecekler.

 


Geleceğe dönüş hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Dans müziğinin en önemli global label'larından Life and Death'ten yayımlanan 2012 çıkışlı single'ları Cagliostro öyle bir etki yarattı ki, firma Mind Against'i vakit kaybetmeden Tale of Us ve Somne ile işbirliğine teşvik etti. Sven Vath'ın Cocoon'u ve Recondite'nin Plangent'i ile buluşmaları da bu sayede gerçekleşti. Sadece orijinal işleriyle değil, remix'leriyle de benzersiz dokunuşlarını korumayı başaran Mind Against'in karakteristik izleri Roisin Murphy ve Green Velvet'ın notalarında kendilerine yer buldu. Sonrasında SHDW, Obscure Shaoe ve Insular Realms adlı EP'leriyle çok ses getiren Hakimonu ile de çalışmalarını sürdürdüler. Kısa sürede elektronik müzik piyasasında isim yapmayı başaran ve hem ünlü kulüplerde hem de binlerce kişinin katıldığı devasa festival etkinliklerinde sahne alan Mind Against çıktıkları her sahnede seyirciyi kısa sürede acuvunun içine almayı başarabilen bir grup. İkilinin adeta organik akışkanlıkta seyreden uyumunun bu başarıda rolü oldukça fazla.

 

 

Mind Against deneyimi sizi elektronik müzik dünyasında halen keşfedecek pek çok cevherin var olduğuna inandıracak. Mind Against’in diskografisi Tale of Us’ın markası olan Afterlife ve Scuba’nın Hotflush’ı ile birlikte artık göz ardı edilemeyecek seviyeye çıkardı kalite çıtasını. Locked Groove ve Aether gibi isimlerle yaptıkları işbirlikleri ile de çok ses getiren ikili, 2018'de Afterlife etiketiyle yepyeni bir EP yayımlamak için de kolları sıvamış durumda. Elektronik müzik deneyimini yepyeni bir dalga boyunda yaşamak ve dansın hipnoz edici etkisini iliklerinizde hissetmek için 9 Mart'ta Zorlu Studio'da yerinizi alın! Etkinlik biletleri burada.