Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MÜZİK
24.09.2018

John Lennon klasiği Imagine'a müthiş bir set: The Ultimate Collection

Yoko Ono’nun tüm prodüksiyon sürecinde kılavuzluk yaptığı John Lennon Imagine: The Ultimate Collection, içinde 140 şarkı barındıran 6 disklik devasa bir set.


The Beatles, koleksiyoncular için en verimli gruplardan biridir. Uzun yıllardır aktif olmamasına rağmen, hem The Beatles’ın hem de grup üyelerinin “hiçbir yerde yayımlanmamış” kayıtları muhakkak bir koleksiyoncu seti olarak karşımıza çıkar. Bu defa da John Lennon klasiği Imagine’in özel setiyle karşınızdayız; ancak bu set öyle bildiğiniz setlerden değil!
John Lennon Imagine: The Ultimate Collection, tamı tamına 140 şarkı barındıran 6 disklik devasa bir set. Yoko Ono’nun tüm prodüksiyon sürecinde kılavuzluk yaptığı ve içeriğine dahil olacak materyalleri şahsi arşivinden çıkardığı bu sette, Imagine albümünün tüm yaratım süreci artık bir bütün halinde koleksiyonunuzda olacak. Dört adet CD ve iki adet Blu-ray disk barındıracak olan bu benzersiz sette John Lennon’un yatağında gitarıyla yaptığı ilk beste denemelerinden tutunda Tittenhurst Park stüdyolarında üç ay boyunca süren kayıt sürecinin belgeseli niteliğinde olan bir perde arkası belgeseli de yer alacak. Sıkı bir The Beatles ve John Lennon hayranıysanız, tüm dünyada 4 Ekim’de piyasada olacak olan bu seti kesinlikle kaçırmayın.