Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MÜZİK
07.02.2018

Blue Man Group benzersiz şovlarıyla Zorlu PSM'de

Zorlu PSM sahnesi, 13-25 Şubat tarihleri arasında tam 16 muazzam gösteriyle Blue Man Group'un eşsiz renklerine boyanacak!


Şirinler'i unut, Avatar'ı boşver, bildiğin tüm mavileri aklından çıkar ve en eğlenceli maviyle tanışmak için Zorlu PSM'de yerini ayırt!  Dünyanın en önemli sahne sanatları fenomenlerinden biri olan Blue Man Group, Zorlu PSM ve BKM işbirliğiyle Zorlu PSM sahnesine geliyor. 13-25 Şubat tarihleri arasında İstanbul'da tam 16 gösteri sergileyecek olan Blue Man Group, şehri adeta maviye boyayacak. Üniversiteden mezun olur olmaz kendi sahne dillerini kurgulayıp New York'u şoke eden Chris Wink, Phil Stanton ve Matt Goldman, o yıllarda global bir fenomen haline geleceklerini kesinlikle hayal etmemişlerdi! Blue Man Group, kısa sürede sahne sanatları akademileri kurmaya başladı ve Berlin, Boston, Chicago, Las Vegas, New York City ve Orlando gibi şehirlerde yerleşik düzene geçti. Bu şehirlerin haricinde 2016'dan itibaren dünya turları da düzenleyen ve 20 ülkede toplam 36 milyonun üzerinde izleyiciye ulaşan Blue Man Group gösterileri İstanbullu sanatseverlerle ilk kez buluşacak ve akıllara kazınan bir sahne deneyimine imza atacak.
 

 

Blue Man Group sahnesinde izleyicileri üç ana tema bekliyor; müzik, komedi ve teknoloji! Kendinizi muhteşem melodilere kaptıracağınız o büyülü atmosferin etkisi geçmeden bir anda kahkahalarınız Zorlu PSM'nin duvarlarında yankılanacak, teknolojinin sahne üstündeki benzersiz kullanımı ise hem ilham verecek hem de hayrete düşürecek! Blue Man Group sadece bir gösteri ekibi değil, aynı zamanda gösteri dünyasının dinamiklerini belirleyen bir sahne sanatları akademisi de. Blue Man Productions ekibi her sene hem sahne prodüksiyonunu hem de Blue Man Group'un benzersiz şovlarını bir adım öteye taşıyabilmek için azami çaba sarf ediyor. Gösteri sanatlarının ulaştığı en uç ve en rafine noktayı deneyimlemek için 13-25 Şubat tarihlerinde Zorlu PSM'de yerinizi şimdiden ayırtın, eminiz bir kez izlemek yetmeyecek ve bu muazzam deneyimi yeniden yaşamak isteyeceksiniz. Blue Man Group'un İstanbul'da 16 temsil sahnelenecek olan gösterisi eminiz uzun yıllar hafızalarınızdan silinmeyecek bir anıya dönüşecek. Blue Man Group'un muhteşem performanslarını kaçırmamak için biletlerini Biletix'ten bir an önce alın. 


Gelin şimdi de bu harika videoalarla Blue Man Group'u yakından tanıyalım.