Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MODA
13/05/2016

Bilstore'da festival zamanı

Enerjinin artmaya başladığı bahar aylarında, festival sezonu da açıldı. Festivallerde ne giymeliyim diye düşünüyorsanız en büyük yardımcınız Bilstore olacak. 

Gündelik hayatta nasıl giyindiğinin, ofiste sürekli takım elbise ile dolaşıyor olmanın bizim için hiç önemi yok, söz konusu festival sezonu ve stili olduğunda kurallar belli; hiçbir kural yok! İster hippi, ister bohem, ister romantik, ister punk ol, festival alanında olmak istediğin gibi ol yeter! Kendi bireyselliğini ön plana çıkarabileceğin, kendi tarzını yaratabileceğin ve farklı olabileceğin en rahat alan festival alanı! Söz konusu farklılık olduğunda ise Bilstore’un festival sezonu önerilerine göz atmakta fayda var!Etnik desenlerle bezeli Codello şal, kimono ve aksesuarlar, Brezilya’nın sınırsız güneşinden ilham alan Hipanema boncuk bileklikler, tropik adalardan Afrika kabilelerine kadar birçok kültürden esinlenen Happy-Nes kulaklıklar ve yazın vazgeçilmezi espadrile modern bir yorum getiren Act ayakkabılar, eğer oyunu bohem görünümden yana kullanacaksan kesinlikle sahip olman gerekenler arasında! Klasik festival görünümünün dışına çıkıp kendi tarzını yaratmak istiyorsan Cheap Monday, The Ragged Priest ve Eleven Paris İlkbahar/Yaz koleksiyonları tam sana göre.

 

Kıyafetin ve görünümün okey ise festivalde yanından ayırmaman gereken şeylere geldi sıra! Bütün gün konserden konsere koşarken ihtiyacın olan tüm eşyaları bir arada taşıyabileceğin Herschel ya da Kanken sırt çantan, profesyonel bir fotoğrafçı edasıyla festivalin en güzel fotoğraflarını çekip sosyal medyada en yüksek like’ları almanda yardımcı olacak Black Eye telefon lenslerin, sevdiğin grubu güneşe karşı rahatlıkla izleyebilmeni sağlayacak Eye Connection ve Quay güneş gözlüklerin ve konser aralarında kendi sahneni ve kendi müziğini yaratabileceğin Pokket Mixer Mini DJ Setin de hazırsa, geriye bir tek çılgınca eğlenmek kalıyor! Detaylar bu adreste