Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
27/02/2021

Zack Snyder imzalı zombi filmi Army of the Dead, 21 Mayıs’ta Netflix’te

Bir zombi istilası sonrası karantina bölgesi olan Las Vegas'ta çılgın bir soygun planlayan bir grup paralı askerin hikâyesini anlatan zombi filmi Army of the Dead filminden ilk fragman yayınlandı.

İlk uzun metrajlı filmini 2004 yılında, 1978 çıkışlı Dawn Of The Dead'in (Ölülerin Şafağı) yeniden çevrimiyle yapan; 300 Spartalı (2007), Watchmen (2009), Man of Steel (2013) ve Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) gibi filmlerin yönetmenliğini üstlenen Zack Snyder, 18 Mart’ta HBO Max ekranlarında 2017'de yayınlanan Justice League filminin yeni versiyonu olan Zack Snyder's Justice League ile karşımıza çıkacak. Amerikalı yönetmenin çok yakında izleyeceğimiz bir başka yapımı ise Army of the Dead (Ölüler Ordusu) olacak.
 


Bir zombi istilası sonrası karantina bölgesi olan Las Vegas'ta çılgın bir soygun planını uygulamaya çalışan bir grup paralı askerin hikâyesini anlatan Army of the Dead, Zack Snyder’ın 2004 yılında ilk uzun metraj filmi olarak çektiği Ölülerin Şafağı filminden yıllar sonra zombi alt türüne dönüş yaptığı film olacak. Zack Snyder'ın senaryosunu Shay Hatten ve Joby Harold ile birlikte kaleme aldığı film, bir zombi istilası sonrası karantina bölgesi olan Las Vegas'ta çılgın bir soygun planını uygulamaya çalışan bir grup paralı askerin hikâyesini anlatıyor. Anime türünde bir spin-off dizisinin ve filmde izlediğimiz eski asker grubunun geçmişine ışık tutacak bir prequel filminin de yapılması beklenen Army of the Dead, 21 Mayıs’ta Netflix’te ekrana gelecek. Netflix, merakla beklenen film için ilk fragmanı paylaştı.