Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
30/03/2021

Yeni Guy Ritchie filmi Wrath of Man fragmanıyla göz doldurdu

Başrolünde aksiyon filmlerinin sevilen ismi Jason Statham’ın olduğu yeni Guy Ritchie filmi Wrath of Man'den ilk fragman geldi. Kişisel bir intikam mücadelesi olarak lanse edilen film, 7 Mayıs’ta seyirciyle buluşacak.

“Lock, Stock and Two Smoking Barrels” ve “Snatch” filmleriyle adım attığı sinema kariyerinde son olarak 2019 yapımı The Gentlemen filmini izlediğimiz İngiliz yönetmen Guy Ritchie, yeni filmi ile bir kez daha en iyi bildiği işi yapıyor, yani suç temalı bir filmi bizlerle buluşturuyor. Daha önce Lock, Stock and Two Smoking Barrels, Snatch ve Revolver filmlerinde birlikte çalışan Guy Ritchie ve Jason Statham, Wrath of Man filminde de bir araya geldi. Nicolas Boukhrief imzalı 2003 tarihli Le Convoyeur (Cash Truck) filminden esinlenen Wrath of Man,  içinde yüz milyonlarca dolar olan zırhlı kamyonu her hafta Los Angelas sokaklarında taşımaktan sorumlu olan soğuk ve gizemli bir sürücü olan H’yi merkezine alıyor.
 


Aksiyon filmlerinin sevilen ismi Jason Statham’ın canlandırdığı gizemli H, aslında kişisel bir intikam mücadelesini içindedir. Senaryosunu Guy Ritchie’nin kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda Josh Hartnett (Inherit the Viper), Scott Eastwood (The Fate of the Furious), Holt McCallany (Mindhunter), Jeffrey Donovan (Let Him Go), Laz Alonso (The Boys), Raul Castillo (Army of the Dead), Niamh Algar (Censor) ve Post Malone (Spenser Confidential) yer alıyor. Wrath of Man, 7 Mayıs’ta seyirciyle buluşacak.