Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
01/04/2021

Testere serisinin yeni filmi 'Spiral: From The Book of Saw' filminden fragman

Testere serisinin yeni filmi 'Spiral: From The Book of Saw', 14 Mayıs’ta seyirciyle buluşuyor. Chris Rock önderliğinde yeni bir Saw serisine başlayan film, bu kez olayları çözmek isteyen polislerin hikayesini anlatacak.

2004 yılında izlediğimiz James Wan imzalı Saw, aradan geçen 17 yılda macerasına hız kesmeden pek çok devam filmiyle birlikte dev bir korku serisine evrilmişti. Serinin diğer filmleri ilk filmden aldığımız keyfin yaklaşamamış olsa da gişede yapımcıların yüzleri güldürmüş durumda. Otalama 120 milyon dolar gişe yapan her bir Saw filmi, toplamda 1 milyar dolarlık bir gişe hacmine ulaşmayı başardı. Şimdi sırada serinin dokuzuncu filmi var. Başrollerinde Chris Rock, Samuel L. Jackson, Max Minghella ve Marisol Nichol'un yer aldığı filmin yapımcılığını orijinal Testere ekibinden Mark Burg ve Oren Koules üstleniyor Darren Lynn Bousman'ın yönetmen koltuğuna oturduğu dokuzuncu Saw filmi Spiral: From The Book of Saw (Spiral: Testere Devam Ed), diğerlerinden biraz farklı olacak.
 


Emmy ödüllü komedyen Chris Rock önderliğinde yeni bir Saw serisine başlanıyor ve film, serinin mirasını koruyup yeni bir hikâye anlatmaya soyunuyor. Film, bu kez olayları çözmek isteyen polislerin hikayesini anlatacak. Dünyaya adalet getirmek isteyen sadist bir katil şehre musallat olduğunda, küstah bir dedektifle acemi ortağı emekli bir komiserin de yardımıyla, şehrin kanlı geçmişini hatırlatan bu tüyler ürpertici cinayetleri çözmeye çalışacak. Derin bir gizemin içinde farkında olmadan kapana kısılan dedektif, kendini katilin korkunç oyununun ortasında bulacak. Kurbanlarını oyunbaz tuzakların içerisinde bulmacalar çözmeye zorlayan Jigsaw'unkine benzer cinayetlerin, bu kez polis teşkilatı üyelerini hedef aldığı bir öyküyü odağına koyan filmde ayrıca Max Minghella, Marisol Nichols, Zoie Palmer gibi isimleri de göreceğiz. Spiral: From The Book of Saw, bir yıl gecikmeli olarak 14 Mayıs’ta seyirciyle buluşacak.