Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
05/12/2016

Rusya'dan çılgın süper kahraman filmi: Guardians

Hollywood'un süper kahraman filmlerine yanıt Rusya'dan geldi. Guardians adlı filmin fragmanları rakiplerini tokatlayacak!

Guardians: Soviet Union Superheroes, bu bir parodi videosunun adı falan değil! Ruslar, Hollywood'un "yumuşak" süper kahraman filmlerine cevaben kendi filmlerini yapmışlar ve izlediğimiz görüntülerden gördüğümüz kadarıyla Amerikalı rakiplerini fena halde tokatlamışlar! Bu adamlara Hollywood'un elindeki yüz milyonlarca dolarlık bütçeleri versek ortaya çıkacak olan şeyin kalitesini düşünemiyoruz bile!
Bir süredir Guardians: Soviet Union Superheroes adlı filmin yapımına dair dedikodular ve set fotoğrafları internette dolaşıyordu ancak Rus yapımcılar filmden pek çok sahneyi ve üç adet fragmanı aynı anda yayına soktular. Sizin için seçtiğimiz fragmanlarda filmden yayınlanan tüm sahneleri göreceksiniz ve eminiz çok da şaşıracaksınız!
Size şaşıracağınız bir bilgi daha verelim, Ruslar bu filmi sadece ve sadece 5 milyon dolara çekmişler, Disney o parayı muhtemelen sadece Robert Downey Jr.'ın asistanına maaş olarak veriyordur! Guardians, 2017'nin bahar aylarında dünya çapında vizyona girecek. 
Guardians: Soviet Union Superheroes, süper kahraman filmlerini seven herkesi memnun edecek gibi duruyor. 

İlk fragman:

İkinci fragman: