Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
05/05/2021

Romantik sularda yüzdürecek The Last Letter From Your Lover filminden fragman

23 Temmuz’da Netflix’te ekrana gelecek The Last Letter From Your Lover filmi Jojo Moyes‘in ülkemizde 'Sevgilimden Son Mektup' adıyla çevrilen 2008 tarihli çok satan romanından uyarlandı.

Romantik filmlerden hoşlananlar, 23 Temmuz’da Netflix’te ekrana gelecek The Last Letter From Your Lover filmini bir kenara not etsin. Jojo Moyes‘in ülkemizde “Sevgilimden Son Mektup” adıyla çevrilen 2008 tarihli The Last Letter From Your Lover adlı çok satan romanından uyarlanan filmin başrollerinde The Theory of Everything ile Oscar adaylığı kazanan Felicity Jones, 2011 tarihli The Descendants filmiyle ilk çıkışını yapan Shailene Woodley ve The Capture dizisi sayesinde geniş kitlelerle taşınan Callum Turner, filmin üç önemli karakterine hayat verecek. Filmin yönetmen koltuğunda ise Euphoria ve Sweetbitter gibi dizilerde kamera arkasına geçen ve 2018 yılında Never Goin’ Back filmini yöneten Amerikalı aktris, yönetmeni ve senarist Augustine Frizzell oturuyor.
 


The Last Letter From Your Lover, gazetenin arşivini karıştırırken aşk mektuplarına denk gelen bir kadının hikayesini konu ediyor. Gazetecilik kariyerinde zirveye yükselmek isteyen ama özel hayatında çalkantılı zamanlar geçiren Ellie Haworth, gazetenin tozlu arşivinde 1960'lardan kalma aşk mektuplarına rastladığında iki kadının hayatı beklenmedik bir biçimde kesişir. Mektuplar, Jennifer Sterling ile Anthony O’Hare tarafından kaleme alınmıştır. Jennifer, zengin kocasının servetiyle lüks bir hayat yaşamaktadır. İstediği her şeye sahip olduğunu zannetse de bir gün ondan her şeyi arkasında bırakıp kendisiyle gelmesini isteyen bir adama âşık olur. Hayatında ilk defa tutkuyu hisseden Jennifer'ın önünde iki seçenek vardır: Ailesine ihanet etmek ya da aşkının peşinden gitmek. Hikayenin içine iyice çekilen Ellie, aşıkların kimliklerini keşfetmeyi ve aşk hikayelerinin nasıl sona erdiğini öğrenmeyi takıntı haline getirir.