Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
03/11/2020

Nicholas Cage’li korku filmi Willy's Wonderland'den fragman

Aksiyon filmlerinin sevilen ismi Nicolas Cage'in başrolünde olduğu Willy's Wonderland adlı korku filmi, 15 saniyelik kısa fragmanında bile bizleri bekleyen kanlı çılgınlığa dair fikir veriyor.

Bazen siz de Nicolas Cage mi daha manyak yoksa filmleri mi diye düşünüp ikileme düşüyor musunuz? Henüz en çılgın filmlerinden biri olan Jiu Jitsu’yu yeni hazmetmişken şimdi de bu çılgın filmle karşımıza çıkıyor. Nicolas Cage, eski adı Wally's Wonderland olan yeni korku filmi Willy's Wonderland'de dehşet saçan animatronik makinelerle savaşacak. The Drop, The Method gibi yapımların yönetmeni Kevin Lewis'in yönetmen koltuğuna oturduğu filmin ilk fragmanı yayınlandı. Fragman yalnızca 15 saniye sürse de bizleri bekleyen kanlı çılgınlığa dair net bir fikir veriyor.
 


Baş kahramanımız olan Hademe (Cage), kendini ücra bir kasabada mahsur kalmış bulur. Arabasını tamir ettirdiği tamirhaneye borcunu ödemek için geceyi terk edilmiş bir tema parkı olan Willy's Wonderland'i temizleyerek geçirmeyi kabul eder. Burası animatronik karakterlerle dolu, bir zamanlar çocukların bolca zaman geçirdiği bir yerdir. Ancak Willy’s Wonderland, Hademe'nin keşfetmek üzere olduğu karanlık bir sırra sahiptir. Wonderland'in animatronik karakterleri onu ortadan kaldırmak için canlandığında kendisini ölümcül bir tuzağın, daha doğrusu bir kabusun içinde bulur. Hademe, sabaha kadar hayatta kalmaya çabalarken canavarlara karşı kesintisiz bir mücadele vermek zorundadır. Bunun için de elinden geleni ardına koymayacaktır. 2021'de vizyona girmesi planlanan filmde Nicolas Cage'in yanı sıra Emily Tosta, Beth Grant, Ric Reitz ve Chris Warner gibi isimler yer alıyor.
 

Bu arada Nicolas Cage'den çılgın bir film daha geliyor!

Dünya’yı işgal etmek isteyen uzaylılar ve gezegeni korumak için mücadele eden Jiu Jitsu savaşçılarının hikayesine yer veren Jiu Jitsu filminden fragman geldi.